Patrząc realnie.... gdyby żyła i mogła latać,..nie wierze, że nie wróciłaby do gniazda. Gdyby nie było pisklaka, mogłaby znieść porażkę i odlecieć, ale w tej sytuacji broniłaby potomstwo nawet kosztem życia
Witam wszystkich, po czy rozpoznać czy to Czajnik czy Ziuta? Jak są razem to staram się po wielkości ale osobno nie wiem na co zwracać uwagę 🙉 będę wdzięczna za pomoc