Display: All
Niech ktoś wyłączy Veolkę 🤪
77 Views
77
Tym razem Panna na barierce drze papę 📣 podczas gdy Gdynek i któryś chłopak w budce
Już z daleka widziała chyba Afrodytę lecącą do niej z jedzeniem i zaczęła krzyczeć. Afrodyta wylądowała przed budką, Veolka z krzykiem przechwyciła jedzenie, Veolka z 2 śniadaniem (i z krzykiem) do budki. Po kilku minutach dołączył do niej Gdynek (nie zniechęcił się jej wrzaskiem). Pogrzebał suchary i po kilku minutach odleciał. W końcu, w ciszy, Veolka zabrała się do jedzenia 😊
Godzina szósta i Włókniarz na daszku spokojnie siedzi. A w budce Veolka broni dostępu do swojej zdobyczy przed Fabrykantem. Tym razem pewnie Gdynek dostarczył do budki i teraz Veolka górą ale ma problem z jedzeniem bo braciszek nie ustępuje.
72 Views
72
Dwa na daszku, jeden w budce
84 Views
84
Kolacja na daszku. Chłopaki jedzą, a Veolka z kraty wrzeszczy.
79 Views
79
Daszka
A właściwie nie jedzą, tylko kłócą się o jerzyka🙃
Daszka
...ale nie całą wojnę😁. Teraz Włókniarzowi udało się przejęcie.
Daszka
Fabrykant wygrał tę bitwę.
Widziałam odlot Afrodyty z podestu a  Veolka spokojnie w budce siedzi . Czyżby została nakarmiona i nie wrzeszczy. Teraz chłopaki się wydzierają.
80 Views
80
aalina
Dziękuję.
BookWorm
W budce siedzi któryś młody, Veolka za budką je obiad. Adrodyta zniosła na dół, bo młoda nie dała rady wlecieć na daszek.
Citro
Afrodyta jest świetna, jeśli gdzieś na dole jest Teo, to z pewnością Afrodyta o niego dba.
raf
Teraz 3 na wizji. Włókniarz najgłośniejszy
Dwójka na daszku
82 Views
82
To chyba Włókniarz załapał się na jedzonko na budce a Veolka na dole głośno domaga się jedzenia.
85 Views
85
Daszka
Włókniarz. Fabrykant też przyfrunął na daszek chętny, teraz siedzi na barierce.
Dwójka na wizji przy budce (jeden na daszku) 🙃
79 Views
79
Veolka pobiegła w stronę włazu drąc się niemiłosiernie
78 Views
78
Dwójka na daszku
78 Views
78
Baszka
Już tylko jeden
Dwójka śpi w budce, jeden siedzi na karcie
78 Views
78
Iwona65
Na kracie Afrodyta pilnowała
Afrodyta przyleciała na daszek
80 Views
80
Arau
Burzowo się zrobiło i zeszła na kratę. Ma na nie oko
Citro
Lunęło potężnie, chroni dzieci przed deszczem, ale tylko te grzeczne, które nocują w budce. 😉
Któryś młody na sąsiednim kominie
85 Views
85
2010
Wygląda na Fabrykanta
Włókniarz i Veolka w budce
79 Views
79
Na FF jest napisane, że Teo przyleciał? To prawda? Widział ktoś? To chyba pomyłka. Zdjęcie z dziś z 13 i podpis, że Teo zameldował się na budce.
78 Views
78
Daszka
Na tym zdjęciu jest Włókniarz, a nie Teo.
evanelina
O 13 raf pisał że Wlokniarz na daszku
Tak myślę. Ktoś się pomylił :(
evanelina
Siedzę ze smoczoos i analizujemy zdjęcia 😁 i kurcze różni się od Włókniarza, ale bez pewności...
evanelina
A to nie Włókniarz na tym zdjęciu?
More