Display: All
Dojlidy 2, obiad wjechał.
108 Views
108
Klan "Janowiaków Lubelskich" przybył na obiadzik  
https://youtu.be/7iey7jELVKE
110 Views
110
Obserwuje Garwolin, zastanawia mnie co to za ptak leży, na posiłek chyba nie dostaja takich do od piórowania , może się mylę
100 Views
100
W Janowie jedzenie w pojemniku a Sokołów nie widać
120 Views
120
Czy po otwarciu klatki ptaki wracały na noce?
jolajola
one nie wracają na noce jak do domu, to jest tylko darmowa stołówka
Właśnie pisałam, że w Janowie do stołu podano, ale goście nie przybyli 😅
Ten młody z Dojlidy został zabrany czy siedzi pod kamerą?
113 Views
113
buber
Nie widać młodego, teraz wjechała kolacja i kamera pokazała całość klatki, może został zabrany.
Rano młody został zabrany z klatki.
monikam54
Super , może mu pomogą i szybko wróci ♥️
OlaOlszowska
Ile ich tam wsiedlono? Bo widzę 5 teraz.
Gawi
w każdej klatce po 5
Garwolin 6 szt. :)
Gawi
była mowa o Dojlidach
Dolina, młody na wizji
113 Views
113
Napisałam w sprawie młodego z Dojlid, dostałam odpowiedź,  w skrócie, mają to pod kontrolą, ale też muszą zachować minimum kontaktu z człowiekiem. 
Właśnie ktoś zajechał pod klatkę.
106 Views
106
eevik
Nie widać go..schował się po kamerkę?
monikam54
No właśnie nie wiem , może go zabrali ?
monikam54
Też im napisałam na fb. Również mi odpisali że  dziękują za czujność i że będą podejmować interwencje w sprawie młodego 😊
BookWorm
Dzięki. Najważniejsze, że wiedzą i będą młodego obserwować.
A czy ten jeden co został w Dojlidach to nie kuleje przypadkiem? Jakby miał problem ze stawaniem na lewą łapę. Czy mi się tylko wydaje?
114 Views
114
Gawi
Nadleśnictwo ma fb, można się zapytać czy planują jakąś interwencję. Wątpię żeby ktoś od nich był tutaj zalogowany Poczekać do jutra i zobaczyć jak się ma młody
monikam54
Napisałam, zobaczymy co zrobią..
buber
Kamera od wczoraj śledzi małego, więc też widzą co się dzieje.
eevik
Kuleje i to wyraźnie... Biedny mały...
monikam54
Oj też to widziałam.. Chyba w tym przypadku powinni zamknąć klatkę i go zabrać bo chyba póki co to sobie nie poradzi na wolności jeżeli to coś poważniejszego..
buber
Kuleje i to jest pewnie przyczyna, że mało się rusza.
W Dojlidy ostatni poleciał 1 minutę temu. 🤩
110 Views
110
Niestety, nie poleciał 🤨 Zanosi się na nocleg w gnieździe
buber
Gdzieś mi piąty przepadł.
buber
Znalazła się zguba, cały czas siedział pod kamerą.https://zapodaj.net/plik-fsJPQCCx5O
92 Views
92
buber
Trzeci został zepchnięty. Oby się pozbierał. Natomiast sprawca odleciał całkiem sprawnie.https://zapodaj.net/plik-P4vPo1tkHt
krzyś
Poleciała i 3ka, został najmłodszy 4HK ale ten dziś na pewno nie poleci.
Jeden coś słaby !!
84 Views
84
buber
Rzeczywiście jest taki trochę mało ruchliwy, ale jest pod kontrolą, więc bym się nie martwiła.
85 Views
85
buber
15:15 drugi, poleciał w prawo. https://zapodaj.net/plik-VdBFtLFCkw
klatka 2 w Dojlidach też ma być dziś otwarta?
67 Views
67
raf
Klatka w górę, chętnych do wylotu brak
71 Views
71
krzyś
A to młode sokoła stresa złapały, zastanawiają się czy lepsze koryto czy wolność, jeden wybrał wolność.
No, w Janowie trzy wystrzeliły, jak z katapulty 😂, dwa filozofowały 😉 W Dojlidach same filozofy 🤪
Ha ha ha , jak tu lecieć, kiedy obiad podano 🤣🤣🤣
No i masz babo placek, kamery w Dojlidach przestały działać, tylko kółka się kręcą 😡
54 Views
54
jolajola
klatka otwarta, przerwały jedzenie i się z ciekawością gapią, żaden nie poleciał na razie
jolajola
Dojlidy 1 wrócił podglą, jedzą, jeden siedzi na żerdzi
More