Zamrzenica prowadzi reintrodukcję na własną rękę i za własne środki (konkretnie Lasy Państwowe finansują), Stowarzyszenie "Sokół" wspiera merytorycznie. Jest info pod podglądem.
W Zamrzenicy bielik (chyba) stresuje młode. Kilkakrotnie przylatywał na dach i odlatywał na pobliskie drzewa. Niestety kamera cały czas gubi ostrość. Przydałoby się ją trochę oddalić
Tam ktoś przelatuje ich to drażni i szaleją. Najpierw myślałam że ludzie się kręcą , ale w końcu ktoś się pojawił. Nie wygląda mi na sokoła, chyba coś większego, ale może się mylę. to był tylko moment https://youtu.be/fWEmtv-T36Q?si=61ENsihG0BQNu427