Display: All
18:36 pokrywa woliery poszła w górę, młode zajęte posiłkiem
73 Views
73
Amika
Obcy przyleciał na wyżerkę, narobił zamieszania i jeden z klatkowych zleciał  z posiłkiem
Amika
I następny chyba poleciał.  Edit: Jednak nie poleciał, buszuje w głębi klatki
Amika
Kolejny poleciał na prawo przy sośnie. I to chyba był ten obcy, bo wylot pewny bez czajenia się.
buber
Następny gość chyba wpadł.
Amika
Wylot zamierzony tylko trochę byle jakie wykonanie. Poleciał w dół, stąd może wrażenie, ze wypadł
buber
To chyba wylot drugiego z tej klatki. Obcy siedzi na dole obok miski. https://zapodaj.net/plik-9gT7mEPw2i
Amika
Tak, ale zaraz zniknął na tle siatki i nie było widać gdzie się skierował
Amika
Ciekawe czy utrzymał łup w szponach
Dojlidy - jakieś metalowe hałasy są, chyba wjechało jedzenie
65 Views
65
buber
Klatka otwarta.
A w Dojlidach nie miała być dzisiaj otwierana klatka koło 17? Coś się zmieniło?
65 Views
65
Amika
Są juz pod klatką. Sąsiad przyleciał na dach obserwować ale po chwili zniknął
BookWorm
Dzięki :)
Dojlidy 2 - Ale tłok się tam zrobił 😀 W klatce piątka i trójka na dachu na dostawę czeka
60 Views
60
W Zamrzenicy 2 mają plecaczki czy więcej ma ?
67 Views
67
Gawi
jest na forum, kto dostał
krzyś
Trzy mają nadajniki, szkoda że nie podzielili po jednym dla Janowa i kolejny dla Dojlidy
Zamrzenica prowadzi reintrodukcję na własną rękę i za własne środki (konkretnie Lasy Państwowe finansują), Stowarzyszenie "Sokół" wspiera merytorycznie. Jest info pod podglądem.
Gawi
może Nadl ze środków własnych to sfinansowało,
Dojlidy 1 śpi na kracie
56 Views
56
Janów - 1 na kracie
51 Views
51
Czwórka w Dojlidach 1 na śniadanie zaleciała .https://zapodaj.net/plik-jStrWnK24Y
81 Views
81
Dojlidy - Dzisiaj, o 17-tej wg informacji podanej na stronie Nadleśnictwa planowane jest otwarcie klatki nr 2.
78 Views
78
Dziękuję za informację 😘 Chcę przy tym być, dziękuję 🤗
W Zamrzenicy bielik (chyba) stresuje młode. Kilkakrotnie przylatywał na dach i odlatywał na pobliskie drzewa. Niestety kamera cały czas gubi ostrość. Przydałoby się ją trochę oddalić
71 Views
71
IzaEs
😢
Może być nieciekawie jak klatkę otworzą
Gawi
To jest chyba wina niestabilnego internetu. A bielik to już w sobotę je drażnił
Amika
Dzisiaj jest wyjątkowo aktywny. Już się zgubiłam ile razy był na dachu, a przez jakiś czas siedział na sośnie na wysokości licznika sekund
Amika
Znowu przyleciał na dach. Siedzi w prawym rogu
😡
czy to orzeł lata w Zamrzenicy wokół klatki a młode się drą
58 Views
58
Tak, drażni i terroryzuje je już od kilku dni 😣😡
W Janowie był kpl. młodych na darmowym posiłku.
https://youtu.be/p4T7vYocsX4
82 Views
82
Forest pięknie prezentuje się na krawędzi gniazda 😊
100 Views
100
W Janowie trzy młode czekają na podwieczorek, a micha pusta.
136 Views
136
Efa
Efa
W Zamrzenicy klatka już za ciasna;). 2 szaleją, a szczególnie ten z telemetrią..
128 Views
128
Gawi
Tam ktoś przelatuje  ich to drażni i szaleją. Najpierw myślałam że ludzie się kręcą , ale w końcu ktoś się pojawił. Nie wygląda mi na sokoła, chyba coś większego, ale może się mylę. to był tylko moment   https://youtu.be/fWEmtv-T36Q?si=61ENsihG0BQNu427
Antonówka
Kolorystyką pasuje na młodocianego bielika 🤔
Gawi
też tak myślę, ogon to sugeruje  ale nie jestem specem w rozpoznawaniu w powietrzu
More