Display: All
W Dolinie proszę o jeszcze większe zbliżenie 😜
69 Views
69
A tak z doświadczenia lat poprzednich jaki czas przylatują po jedzenie do gniazd adaptacyjnych czyli kiedy zaczną same polować?
68 Views
68
raf
W Janowie dwójeczka
64 Views
64
raf
Dzień dobry.
Dojlidy kam2 - 5 na wizji
74 Views
74
raf
A teraz nawet 7-ka młodych
Dzień dobry FF. Poranne obżarstwo w Dolinie. https://zapodaj.net/plik-3DR7wDd61J
73 Views
73
na FB FF jest informacja, że do wolier adaptacyjnych trafiło w Garwolinie kolejne 12 młodocianych sokołów
74 Views
74
Yvone
Tak, nawet są zdjęcia na profilu p.H. Mąki , bo w tym uczestniczył ( jak rozumiem)
93 Views
93
Forest
97 Views
97
raf
Sesja fotograficzna
Dojlidy 2 - Trzeci wybył. Ot łajza, poleciał a właściwie to skoczył wprost na sosnę i zjechał na pazurach w dół
108 Views
108
Amika
Poleciał czwarty. skierował się do lasu po prawej stronie
buber
Siedzi jeden na sośnie. Piąty?
Amika
Tak, to piąty. Przefrunął na konar o 20:38. Ostatecznie odleciał o 20:49/50. Zniknął za tą gałęzią widoczną na wprost. Wcześniej, kiedy był jeszcze na sośnie, w tamtym kierunku poleciał jakiś sokół.
BookWorm
Piąty. Daleko się nie nalatał 🤣
BookWorm
Odleciał
Chyba dokładkę jedzonka trzeba podrzucić. Trzy dzioby zostały a tu pustki.https://zapodaj.net/plik-JDyLF1rW7v
89 Views
89
Amika
Opiekunowie długo byli pod klatką i myślałam, że coś im jeszcze jeszcze dorzucą, by było na rano jak przylecą.
ile w sumie było gniazd adaptacyjnych w Dojlidy? Bo sokołów widać więcej niż z tych dwóch gniazd z podglądem :) Teraz to 13 siedzi w 1 i 2. Po otwarciu klatki zamiast któryś odlecieć, to od razu gość wbił się na jedzonko. Doczytałam. Jest informacja, że podglądy są w dwóch z czterech gniazd adaptacyjnych w Dojlidach :) Stąd taki nalot :)
87 Views
87
W klatce obok już ósemnka chętnych na kolację.
85 Views
85
buber
18:36 pokrywa woliery poszła w górę, młode zajęte posiłkiem
73 Views
73
Amika
Obcy przyleciał na wyżerkę, narobił zamieszania i jeden z klatkowych zleciał  z posiłkiem
Amika
I następny chyba poleciał.  Edit: Jednak nie poleciał, buszuje w głębi klatki
Amika
Kolejny poleciał na prawo przy sośnie. I to chyba był ten obcy, bo wylot pewny bez czajenia się.
buber
Następny gość chyba wpadł.
Amika
Wylot zamierzony tylko trochę byle jakie wykonanie. Poleciał w dół, stąd może wrażenie, ze wypadł
buber
To chyba wylot drugiego z tej klatki. Obcy siedzi na dole obok miski. https://zapodaj.net/plik-9gT7mEPw2i
Amika
Tak, ale zaraz zniknął na tle siatki i nie było widać gdzie się skierował
Amika
Ciekawe czy utrzymał łup w szponach
Dojlidy - jakieś metalowe hałasy są, chyba wjechało jedzenie
65 Views
65
buber
Klatka otwarta.
A w Dojlidach nie miała być dzisiaj otwierana klatka koło 17? Coś się zmieniło?
65 Views
65
Amika
Są juz pod klatką. Sąsiad przyleciał na dach obserwować ale po chwili zniknął
BookWorm
Dzięki :)
More