Display: All
Afrodyta przyleciała z jeszcze żywym łupem, natychmiast Włókniarz jej wyrwał i zabrał się za piórowanie na kracie. Kam.2.
50 Views
50
Daszka
I zwiał z posiłkiem przed matką gagatek. Mam wrażenie, że tę kolację Afrodyta w zamyśle dla siebie upolowała, ale wyszło jak wyszło🙃.
elik
o, teraz to rodzinna kolacja, do posiłku dołączyła Afrodyta
Daszka
Jak się rejtanem położył na zdobyczy🤣.
Daszka
Coś tam sobie uszczknęła, ale Włóki coś nie bardzo chciał się z matką dzielić😅.
elik
młody nie zawraca sobie głowy piórowaniem
Któryś młody dojada resztki ze śniadania
42 Views
42
2010
Na 90% to była Veolka
Dzień dobry! Afrodyta na daszku wcina śniadanko 🥰
48 Views
48
powsinoga
Pierzy się , będzie lotka do zdobycia
Chyba Afrodyta na dachu wcina kolację 😄
46 Views
46
evanelina
a teraz widze kogoś z jasną głową:D
Daszka
Chyba Włókniarz się doczekał świeżego mięska😀.
evanelina
Ale on ma wręcz biały pasek na głowie! Całkiem jest wyjątkowy
Gawi
Gdynek był jasny oto on 21 07 2019   https://youtu.be/TX7HcuEx1dE?si=506xRsLLrZdz-6gx
oczami.ptakow
Zapewne podobnie wyglądała Bryza jak była młoda. Ona miała taki wianuszek z tyłu głowy jako ptak dorosły i możliwe, że jako młoda właśnie tak to wyglądała.
Gawi
Gdynek i Admiral po Bryzie, Kaszub i Szkwał po Bosmanie mają "karnację"
2010
Wygląd Włókniarza kojarzy mi się czasami z podgatunkiem cassini. Oczywiście nie sądzę, że nasze sokoły mają coś wspólnego z tymi południowoamerykańskimi
Krzykacz wylądował na daszku 😂
39 Views
39
Daszka
Daszka
Bardzo nie podobał mu się zastany tam suchar, ale z braku laku zabrał i to😅. Wydaje mi się, że to nasz blondasek Włókniarz.
Kos
Kos
Kamera na EC4 została już zdemontowana 😏
No to czekamy ...
56 Views
56
evanelina
Dodatkowo Varso to celebryta:D od urodzenia!
Daszka
I taki podobny do Franka😌... Z wyglądu oczywiście, bo życiowe wybory podejmuje zgoła inne😉.
Daszka
Ależ jestem podekscytowana🤩! Gdynka i Afrodytę oczywiście uwielbiam, ale to z Zoe i Varso mam wspólnotę majątkową (moja pierwsza jazda pod ich komin skończyła się moim pierwszym w życiu mandatem i to srooogim), więc czuję z tym gniazdem szczególną więź😆. Poza tym to ich komin jest najbliżej mnie (w linii prostej, ale niestety nie latam, więc z dojazdem to tak naprawdę jeden pies) i patrzę na niego praktycznie codziennie na spacerach z psem, więc moja radość jest wieeeeelka!😍
Citro
Opowiedz coś o tym mandacie, pliiiiiissss 😅
evanelina
Czekamy z niecierpliwością!☺️
Na forum pojawiła się informacja, że rezydenci EC4 niedługo dostaną nowy domek, a my ogólnodostępny podgląd! Bardzo się cieszę z tej informacji. Przydała by się już tylko sprawna kam. 1 na EC3 ☺️
59 Views
59
Afrodyta buszuje w gnieździe
51 Views
51
Afrodyta że śniadaniem na daszku.
56 Views
56
Rodzic w budce duma 🥰
46 Views
46
Hej, będę w Łodzi dwa dni, piątek i sobota. Oczywiście nie omieszkam odwiedzić EC3 i EC4. Jakby ktoś był tak miły i chciał mi podpowiedzieć gdzie najlepiej stanąć pod oboma kominami? Od jakiej ulicy itp.? To będę bardzo wdzięczna. Jeżeli też ktoś miałby ochotę się ze mną spotkać to już w ogóle super :) P.S. Można do mnie jakby co pisać na priv, zaproszenia przyjmuję bez problemu ;) Może też być tutaj :)
53 Views
53
2010
Jeżeli godzina 10 aktualna to prawdopodobnie będę w stanie dołączyć do obserwacji :)
evanelina
Pod EC3 najlepiej zaparkować na parkingu pod Leroy Merlin. W sobotę o 10 będę pod kominem ☺️ na 11 do pracy... Jakby co, do zobaczenia!
niza
To się zgadamy jeszcze ;)
Sokół na barierce w kam. 3
47 Views
47
Daszka
... a na dwójce fragmencik sokoła na progu budki. Przez chwilę pokazał głowę i to chyba Gdynek.
Pod EC3 piękne przeloty pustułek
41 Views
41
posiłek na daszku
56 Views
56
Taki widok przed 8 zastałam...
https://zapodaj.net/plik-Gxc6dtvEIT
60 Views
60
More