Display: All
Zmiana w dołku, Afrodyta robi toaletę w budce
33 Views
33
Fabrykant na barierce
33 Views
33
evanelina
A Gdynek w dołku
Afrodyta pióruje solidne śniadanie na daszku🙂.
36 Views
36
Daszka
Nasza bogini zaraz pęknie. Mogłaby już te resztki Gdynkowi zostawić😅. O, w tym momencie poleciał.
2010
Gdynek również obecny na progu budki, pewnie już czeka na resztki
Daszka
Jest i Gdynek w budce.
Afrodyta z łupem na daszku, a obok czeka Włókniarz
32 Views
32
Afrodyta z łupem na daszku, jest też jedno młode
45 Views
45
evanelina
Młody karnie czeka aż coś skapnie ☺️
Gdynek pogłębia dołek...
44 Views
44
Od zaplecza, w cieniu przy kominie, siedzi "pingwin". 
Edit: Wygląda jak Gdynek 😃
42 Views
42
Citro
Nadal siedzi 😃. Widzieliście pięęęękny dołek w budce? Czyja to robota?
evanelina
Gdynek wczoraj przymiarki robił
Iwona65
Momentami zasuwał jak Bob Budowniczy. Siedział kilka godzin chyba,  bez przerwy.  Można, powiedzieć, że gniazdo odebrał
Afrodyta jadła śniadanie na daszku, Gdynek siedział na barierce. Afrodyta odleciała z łupem, a Gdynek zjada resztki na daszku.
41 Views
41
6:05 wpada krzykacz, Gdynek ucieka z budki.
39 Views
39
W Łodzi porządki w budce. To może i kam 1 będzie działać. https://zapodaj.net/plik-wv0cF9yq23
62 Views
62
Lili
👍🏻🌞
evanelina
Gdynek będzie zawiedziony brakiem sucharów 😅
😆
Citro
Czystość, widzę czystość. 😁
buber
Okienko czyste, że aż razi w oczy.😄
jolajola
kam1 już działa,widać męskie łapki, przykręcają coś w/pod kamerą kluczem impulowym
evanelina
Działa!
Afrodyta z ułówką przed budką, Gdynek grzebie w budce. Punktualnie o 6 wpada z wrzaskiem ktoś z młodzieży, więc Gdynek umyka, a Afrodyta przelatuje na barierkę ☺️
54 Views
54
Gdynek posiedział chwilkę na dachu i fruu.https://zapodaj.net/plik-oLGkMcXvue
54 Views
54
Na profilu FB Veolia, jest post ze zdjęciami nowej budki na EC4
46 Views
46
Citro
Rewelacja! Same dobre wiadomości.
evanelina
Przy okazji zdobyłam info że kamerka 1 jest w trakcie wymiany i niedługo zostanie uruchomiona ☺️
Warto zobaczyć i poczytać...Kos...niza... Daszka 👍🏻👍🏻👍🏻 https://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/126-lodz/30902-sokol-wedrowny-lodz-veolia-ec4?start=225
66 Views
66
Śniadanie na dachu
50 Views
50
More