Display: All
Torka czyści szyby w budce
47 Views
47
jur
jur
Witajcie kochani FF Kolorowo się zrobiło, jesień w pełni, oznacza to, że nadszedł czas na redagowanie naszego kalendarza 2026 Zachęcamy wszystkich FF, żeby wzięli udział i przysłali swoje propozycje. W szczególności tych co nigdy nie odważyli się wysłać swoich propozycji do kalendarza a mają dużo materiału. Szkoda, żeby Wasze emocje towarzyszące obserwacjom naszych sokołów zostały w folderze archiwum. A tak jest szansa, że praca znajdzie się w kalendarzu i będzie Was cieszyć przez cały miesiąc a może i cały rok bo kto powiedział, że kartki w kalendarzu trzeba przekręcać? Pracami mogą być printscreeny z gniazd, własne zdjęcia sokołów lub rysunki, ważne, żeby był na nich sokół!Jeżeli mamy małe printscreeny można zrobić kolaż, to fajny pomysł, żeby zrobić ciekawą pracę i umieścić na niej wszystkie swoje ulubione ujęcia.Nie dajemy żadnych ograniczeń wymiarów bo wiem, że to niestety niektórych zniechęcało bo nie każdy ma program graficzny do obróbki, nie każdy też potrafi to zrobić. Jakoś sobie z tymi różnymi formatami poradzimy! Pamiętajcie, tworzymy unikatowy, kolekcjonerski kalendarz, taki nasz, dlatego nie wszystko musi być idealne, ten kalendarz ma mieć duszę FalcoFanów.
Dla FF, których prace wejdą do kalendarza ufundujemy drobną ale fajną nagrodę. Prace przesyłamy do 26.10.2025
na maila falcofani@gmail.com
ps: Zastrzegamy sobie prawo do drobnych modyfikacji prac, jak korekta jakości, przycięcie do odpowiedniego formatu. Inne „ większe” poprawki będziemy uzgadniać z autorem pracy. Prosimy nie nanosić na pracę swoich podpisów, sami podpiszemy prace Waszymi nickami z forum. Chcemy, żeby logowanie było jednolite, wyraźne i nie wyróżniało w jakiś specjalny sposób żadnego z autorów. Czekamy na Wasze prace! Redakcja
44 Views
44
jedno w budce, drugie na poręczy galerii, rozmawiają
48 Views
48
Torka ponownie na poręczy podestu, energicznie się rozgląda, może poluje
47 Views
47
Tork siedzi na poręczy
48 Views
48
Teraz samiec na daszku budki a samica nadal w środku budki
42 Views
42
Samica w budce
39 Views
39
Czyżby Torka była chora? Tyle godzin siedzi w budce , nie widziałam żeby jadła lub wychodziła na podest
60 Views
60
monikam54
To od kiedy ona w tej budce siedzi ?
monikam54
Już jej nie ma
samiczka w budce
46 Views
46
elik
Torka nadal w budce
Torka w budce
40 Views
40
Torka w budce, tyle i tylko tyle bo reszta to skręt kiszek 😡
50 Views
50
Kos
Kos
🤭
Samica robi porządki w budce, ale nie można na to patrzeć bo oczy bolą i nóż się w kieszeni otwiera , gratulacje dla PGE za przeprowadzony przetarg na  dostawcę transmisji 😡
57 Views
57
Torka też była dziś w budce  ...Nie dało rady oglądać ...masakra 😡
Gawi
Ta nowa firma dała popis swojej jakości, a przy okazji zrobiła "reklamę" PGE.  Nie mają odwagi podać swojego kontaktu tak jak to było do tej pory, no to trzeba zawracać głowę marketingowi w PGE, od tego w końcu są telefony i mail`e
Iwona65
A natrafiłaś gdzieś na nazwę tej firmy?
Gawi
W internecie wiele rzeczy można znaleźć
Iwona65
Cóż za pełna życzliwości odpowiedź
Gawi
Też bym tak chciała dostać na tacy
Bożka
W Lublinie to samo, fatalnie! 😟
Torka siedzi na poręczy
41 Views
41
jur
jur
Sokół w budce, przekaż bardzo się zacina
45 Views
45
W Toruniu też zapisów nie ma, ciekawe czy w ogóle będą
52 Views
52
More