Display: All
Lublin ktoś dołkuje
77 Views
77
Ziuta
jur
jur
Witajcie kochani FF Kolorowo się zrobiło, jesień w pełni, oznacza to, że nadszedł czas na redagowanie naszego kalendarza 2026 
 Zachęcamy wszystkich FF, żeby wzięli udział i przysłali swoje propozycje. W szczególności tych co nigdy nie odważyli się wysłać swoich propozycji do kalendarza a mają dużo materiału. Szkoda, żeby Wasze emocje towarzyszące obserwacjom naszych sokołów zostały w folderze archiwum. A tak jest szansa, że praca znajdzie się w kalendarzu i będzie Was cieszyć przez cały miesiąc a może i cały rok bo kto powiedział, że kartki w kalendarzu trzeba przekręcać? 
 Pracami mogą być printscreeny z gniazd, własne zdjęcia sokołów lub rysunki, ważne, żeby był na nich sokół!Jeżeli mamy małe printscreeny można zrobić kolaż, to fajny pomysł, żeby zrobić ciekawą pracę i umieścić na niej wszystkie swoje ulubione ujęcia.Nie dajemy żadnych ograniczeń wymiarów bo wiem, że to niestety niektórych zniechęcało bo nie każdy ma program graficzny do obróbki, nie każdy też potrafi to zrobić. Jakoś sobie z tymi różnymi formatami poradzimy! Pamiętajcie, tworzymy unikatowy, kolekcjonerski kalendarz, taki nasz, dlatego nie wszystko musi być idealne, ten kalendarz ma mieć duszę FalcoFanów.
Dla FF, których prace wejdą do kalendarza ufundujemy drobną ale fajną nagrodę. Prace przesyłamy do 26.10.2025
na maila falcofani@gmail.com
ps: Zastrzegamy sobie prawo do drobnych modyfikacji prac, jak korekta jakości, przycięcie do odpowiedniego formatu. Inne „ większe” poprawki będziemy uzgadniać z autorem pracy. Prosimy nie nanosić na pracę swoich podpisów, sami podpiszemy prace Waszymi nickami z forum. Chcemy, żeby logowanie było jednolite, wyraźne i nie wyróżniało w jakiś specjalny sposób  żadnego z autorów.  Czekamy na Wasze prace! Redakcja
97 Views
97
Prawdopodobnie czajnik w progu
102 Views
102
Sokół na progu-chyba Czajnik- z zalotnym piórkiem na dziobie. Można patrzeć i patrzeć...a i tak mało :)
107 Views
107
ktoś kima na progu z głową w piórach
103 Views
103
eevik
Czajnik ☺️
Czajnik na progu
91 Views
91
I tak już 5 miesiąc bez Ciebie Wrociu...
85 Views
85
Bożka
Piękna Wrocia...
💔
Chyba Ziutka w progu
79 Views
79
Bożka
To Czajnik już dłuższy czas pilnuje budki 😊
eevik
Teraz w środku Pan Czajnik ☺️
120 Views
120
OlgaS
Czy teraz już są widoczne?
Gawi
Tak
OlgaS
Super. Dziękuję za informację 😁
A w Lublinie dolkowanie
88 Views
88
Prawdopodobnie Ziuta na kracie, ale już widno w Lublinie u mnie jeszcze noc
105 Views
105
Maja5
💔
Maja5
To była najlepsza sokola mama😭😭😭😭😭😭
Bożka
To prawda ❤️💔
Maja5
😭😭
Maja5
Witam mam takie pytanie. Czy ktoś wie co się stało z Wrotką?
Bożka
Wrotka nie pojawiła się na podglądzie i nikt jej nigdzie nie widział od 9 maja br., kiedy to prawdopodobnie stoczyła z Ziutą przegraną walkę o gniazdo. Ciała co prawda nie znaleziono, ale najpewniej Wrotka odeszła wtedy za Tęczowy Most ... 😢
ktoś na progu, Ziuta ?
83 Views
83
I znów Ziutex (chyba) na kratce podziwia widoki.
101 Views
101
Obecność na kratce. Ziuta? Nie mam pewności...
104 Views
104
Ziuta , rozgląda się , zapewne za Czajnikiem ...kogoś wypatruje na szczycie komina .
O, sokół na progu lubelskiej budki. Jak miło :)
107 Views
107
More