Display: All
Czy ktoś ma wiedzę, czy będzie kamera 1na PKiN? A jeśli tak, to kiedy?
98 Views
98
Astra w budce
102 Views
102
PKiN ktoś dołkuje
90 Views
90
O godz. 6:52 w apartamentach pałacowych pojawił się któryś z dorosłych a zaraz za nim dwóch młodzieńców. Wygląda na to, że młodzież nie ma zamiaru ruszać w świat.
97 Views
97
Siekierki, kam 3, ktoś na lampie
109 Views
109
Nie narzekajcie na kam1. Bo kamery nie ma.
107 Views
107
jolajola
zdemontowana? spadła?
MietekPkin
Zdjęta.
walt
I już nie będzie?
MietekPkin
Będzie tylko kiedy?.
jur
jur
Latają trzy koło Pałacu
93 Views
93
Trwa randka na Siekierkach, w budce
86 Views
86
jur
jur
Padało nie będzie więc zapraszam.
https://www.peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/8-sokoli-hyde-park/956-nasze-spotkania-wycieczki-zloty?start=1690#317927
80 Views
80
jur
jur
Witajcie kochani FF Kolorowo się zrobiło, jesień w pełni, oznacza to, że nadszedł czas na redagowanie naszego kalendarza 2026 
 Zachęcamy wszystkich FF, żeby wzięli udział i przysłali swoje propozycje. W szczególności tych co nigdy nie odważyli się wysłać swoich propozycji do kalendarza a mają dużo materiału. Szkoda, żeby Wasze emocje towarzyszące obserwacjom naszych sokołów zostały w folderze archiwum. A tak jest szansa, że praca znajdzie się w kalendarzu i będzie Was cieszyć przez cały miesiąc a może i cały rok bo kto powiedział, że kartki w kalendarzu trzeba przekręcać? 
 Pracami mogą być printscreeny z gniazd, własne zdjęcia sokołów lub rysunki, ważne, żeby był na nich sokół!Jeżeli mamy małe printscreeny można zrobić kolaż, to fajny pomysł, żeby zrobić ciekawą pracę i umieścić na niej wszystkie swoje ulubione ujęcia.Nie dajemy żadnych ograniczeń wymiarów bo wiem, że to niestety niektórych zniechęcało bo nie każdy ma program graficzny do obróbki, nie każdy też potrafi to zrobić. Jakoś sobie z tymi różnymi formatami poradzimy! Pamiętajcie, tworzymy unikatowy, kolekcjonerski kalendarz, taki nasz, dlatego nie wszystko musi być idealne, ten kalendarz ma mieć duszę FalcoFanów.
Dla FF, których prace wejdą do kalendarza ufundujemy drobną ale fajną nagrodę. Prace przesyłamy do 26.10.2025
na maila falcofani@gmail.com
ps: Zastrzegamy sobie prawo do drobnych modyfikacji prac, jak korekta jakości, przycięcie do odpowiedniego formatu. Inne „ większe” poprawki będziemy uzgadniać z autorem pracy. Prosimy nie nanosić na pracę swoich podpisów, sami podpiszemy prace Waszymi nickami z forum. Chcemy, żeby logowanie było jednolite, wyraźne i nie wyróżniało w jakiś specjalny sposób  żadnego z autorów.  Czekamy na Wasze prace! Redakcja
74 Views
74
Zmiana czasu oświetlenia gniazda na pałacu. Od g.6 do g.18. Na sezon zimowy.
85 Views
85
jur
jur
Wrócił podgląd na PKiN-e
93 Views
93
jolajola
ale wciąż nie ma kam 1
Yvone
super
Astra duma nad dołkiem
89 Views
89
Po południu w budce była Astra , a teraz Skierek na daszku przesiaduje .
91 Views
91
Żerań, niedziela godzina 11.50, na środkowym szarym kominie jeden sokół. Kamery od dawna nie działają, pojechałem sprawdzić czy jeszcze tam są. Cieszy widok sokoła. Warto tam zaglądać.
87 Views
87
More