Display: All
Giga i młody na wizji
81 Views
81
elik
Gniewko w zoomie
77 Views
77
89 Views
89
Efa
Efa
Może to Elinor się pokazał na Kawęczynie? oczami ptaków zobacz filmik na forum z Kawęczyna. Pod koniec obrączka wygląda na 3. Kto pamięta jak wygląda Elinor? ;)
80 Views
80
tarodo
Elinor ma niebieską obrączkę a na filmiki widać czarną
oczami.ptakow
Też myślałem o niej. Trzeba by porównanie zrobić. Jednak efekt przez brak widzenia jej przez kilka miesięcy może być słaby. Jednak trzeba pamiętać - to jest samica. Ona może być skądkolwiek w Polsce. Gdyby Elinor to był samiec, to byłaby na to większa, ręcz dużo większa szansa.
Przy dwóch dzisiejszych wizytach pod katedrą nikogo nie widziałem.
97 Views
97
Hrabia na płocie
81 Views
81
Kawęczyn wysprzątany :-)
86 Views
86
jur
jur
Zapowiadana na dziś obserwacja sokołów pod PKiN nie odbędzie się. Pada śnieg i widoczność jest bardzo ograniczona. Termin następnej obserwacji podam później.
104 Views
104
Na iglicy po lewo, trzeba się mocno przyjrzeć ale są 2
87 Views
87
jolajola
14:29 jest jeden sokół, wysoko na zapałce po lewej, bliżej środka iglicy
18 11 25  sokół przy budce na Żeraniu
96 Views
96
Skierek na daszku przesiaduje , chociaż na chwilkę zajrzał do środka .
86 Views
86
Byłe też dziś pod bazyliką. Nikogo nie zastałem, choć byłem dość krótko.
100 Views
100
Co to za reflektory dodane na płocie na Pałacu?
98 Views
98
oczami.ptakow
Ok, po fotach w temacie widać, że są już od jakiegoś czasu. Czyli sokołom nie przeszkadzają.
elik
oświetlają iglicę, zapałki są zielone, niebieskie i czerwone
Właśnie któryś odleciał z iglicy
97 Views
97
Zdemontowaliśmy gniazdo sokołów te na 37p.
96 Views
96
jolajola
? to znaczy tę budkę, której Franek i Giga nie zaakceptowali, gdy był remont iglicy? i czy będzie gdzieś w nowej miejscówce zamontowana czy na odpady pójdzie?
MietekPkin
Tak ta. Po 9 latach. Admin zdecyduje co dalej. Możliwe że będzię w innym miejscu na pałacu.
More