Drodzy FF dziś mamy ostatni dzień roku i tak jak co roku ,robimy podsumowanie gniazd ,jest nas sporo i wielu z nas ma swoje ulubione gniazda,proszę osoby chętne do podsumowań ,żeby dali znać, kto i jakie gniazdo chce podsumować.Wiadomo że dziś wielu z nas nie ma czasu, nie ma problemu, dziś gniazda zostaną zamknięte .W nowy rok zostaną odblokowane i po woli będzie można je uzupełniać Po północy jak będą otwarte nowe tematy, proszę żeby pierwszy post był drzewem genealogicznym ,a nie siedzącym sokolem .Pozdrawiam
godz.11:08, PKiN,kam2, jest sokół wysoko na iglicy, na lewym rogu tej kwadratowej konstrukcji pod małą kulą; w Warszawie szaro i mglisto, a ponad chmurami sokoły mają niebieskie niebo i oślepiające słońce https://zapodaj.net/plik-otRNfsoClJ