Display: All
Witam . Wszystkim ślę Swiąteczne Życzenia. Ziutosława od dłuższego czasu na progu chałupy.
75 Views
75
ktoś siedzi na końcu poręczy
85 Views
85
Od ponad pół godziny Ziutosława na progu, Czyści , piórkuje się i wreszcie nie wieja taką pustką i chłodem z tego domku.
73 Views
73
na wizji Ziuta ?
73 Views
73
Wrotko to 7 miesiąc bez Ciebie na tym kominie...
78 Views
78
💔
94 Views
94
na końcu poręczy...ktoś
86 Views
86
Chyba Ziutka na klacie
84 Views
84
Zasypało Lublin
87 Views
87
Ziuta
87 Views
87
Czajnik
87 Views
87
Iwona65
Odleciał
na poręczy Czajnik ?
65 Views
65
Wrotko to już pół roku jak Cię nie ma... życie toczy się dalej. Czajnik z Ziutką razem❤️, ale tęskonta została.
67 Views
67
Bożka
Byłam dziś na Wrotkowie pod kominem; może przez tą pogodę, ale tak jakoś cicho i smutno ... Niby szukałam na kominie Czajnika i Ziuty, ale nadal myślałam o Wrotce, Łupku i Czarcie❤️💔. Dziś nie zastałam tam żadnego z obecnych rezydentów.
O takich sokolach jak Wrotka , się nie zapomina  💔
Nigdy, pamięć pozostanie na zawsze.
ktoś wcina żwir
82 Views
82
Czajnik na progu
84 Views
84
..I już po Czzjniku ..😊
More