Bardzo dziękuję FF 2010 i innym łódzkim Falcofanom, którzy przesłali swoje zdjęcia za piękny, łódzki styczeń w kalendarzu i łódzkie akcenty na okładce😍.
Dołączam się do podziękowań! Jednocześnie dziękuję Tobie i innym FF za wyrozumiałość dla nowicjusza i dodania otuchy do prowadzenia obserwacji w terenie! 😍
Przyglądam się temu co sobie nagrałam, faktycznie to może być Zoe 🙂 w którymś ujęciu dobrze widać mocno nakrapiany żabot! Żeby wejść do budki chyba psychy jej brakuje, i tu znowu może gra świateł, ale czy na szybie nie jest odbity dziób?😅
To na pewno nie jest sokół, bo już skoro świt ta lampa chciała mnie nabrać😁. Nie chcę od razu narzekać, bo strasznie się cieszę i dziękuję Veolii za ten podgląd ale..😅.... no szkoda, że kamerka w środku budki nie jest od strony wejścia, tylko od szyby. Może 3 dałoby się ustawić w przeciwnym kierunku.
Jeżeli dołek będzie w głębi budki to widok rzeczywiście może być słaby. Ale jeśli kamerki są takie jak na EC3 (a na takie wyglądają) to pewnie będzie możliwe ustawienie ich w inny sposób. Nie wiem tylko co ja zrobię w środku sezonu, 2 łódzkie gniazda a można oglądać tylko jedno na raz... 😆
Przepiękne zbliżenie na naszą boginię Afrodytę na 1. Chyba sokoły z EC3 dowiedziały się, że ruszył podgląd u sąsiadów i od rana starają się udowodnić, że to na nich należy patrzeć😅