Display: All
Co tam oglądamy z kam2 dlaczego jest obrócona ?
62 Views
62
Dobrze że dziala
80 Views
80
Na Żeraniu podróż sentymentalna do 2000 roku :)
59 Views
59
jolajola
co prawda kamera2 pokazuje datę 25 luty 2000, ale widok jest z dzisiaj (zamarznięty deszczośnieg na szybie) i kamera z szarego komina patrzy na skraj Modlińskiej - czyli jest OK
Niestety nie można mieć wszystkiego, więc dziś przy dwóch wizytach pod katedrą sokołów nie widziałem. Za to obok katedry latał bielik.
78 Views
78
Siekierki, Skierek (?) na poręczy
65 Views
65
Przed chwilą było krótkie spotkanie Astry i Skierka
Ale już nikogo nie ma
90 Views
90
Skierek na daszku
94 Views
94
Astra w budce
82 Views
82
Skierek kam1 na barierkach. Siekierki
83 Views
83
Giga kam1 na iglicy.
76 Views
76
Yvone
Dziś Hrabia i i Giga na iglicy razem, choć oddzielne stanowiska
Ciuciek
kam2 zoom
jolajola
11:37 siedzi sokół blisko centralnej iglicy, lekko z lewej - i toaletę robi
elik
o 11,04 jeden sokół przyleciał na iglicę z lewej strony a o 11,05 drugi z prawej
przed chwilą Skierek odleciał z daszku
57 Views
57
Siekierki w kam. 3 widać  w oddali sokoła  na barierce - brzeg podglądu ale nie wiem kto ?.
61 Views
61
Widział ktoś sokoły pałacowe? Bo w tym roku nieźle pod samym pałacem nawalali petardami 🥺
83 Views
83
jolajola
na Forum Mietek wstawił foto Hrabiego z dziś, siedział pod tarasem widokowym od Marszałkowskiej
Dan21
Widziałam 🙂 dziekuje
MietekPkin
Nie było w tym roku obserwacji Noworocznej. Ale dziś o g,12 będzie obserwacja.
Yvone
Wiedzieliśmy dziś Hrabiego na PKIN - podczas dzisiejszej, sobotniej obserwacji
Dan21
Rozumiem, że tylko jego udało się dojrzeć? A Giga i młody byli poza zasięgiem wzroku? 🫡
oczami.ptakow
Gigi nie było. A młode mam nadzieję, że już rozpoczęły migrację.
Dan21
Dziękuję za info🙂 MietekP wrzucisz kilka słów po obserwacji na forum? Z góry dziękuję
MietekPkin
Napewno będzie relacja.
Efa
Efa
Pogoda kiepska jak na obserwację, ale ma się poprawić.
Witam, ktoś może wie dlaczego podglądy żerańskie nie działają? Przerwa sezonowa i ruszy podgląd wiosną na czas lęgów ?
86 Views
86
Frugoslaw
W święta o 5 rano pojawił się na chwilkę obraz z kamer na Żeraniu, niestety po paru minutach znikł. Może nie kontaktuje jakiś kabelek...
tiga8
Nawaliło  coś co daje prąd do kamerki
oczami.ptakow
Raczej awaria. Przerwy sezonowej tam nigdy nie było.
Tematy polskich gniazd 2025 przeniesione do archiwum 2025. Nie zablokowałem tych, w których nie widziałem podsumowania, jeśli ktoś ma ochotę jeszcze takie dla jakiegoś gniazda zrobić to jest czas do 11.01.2026 r. potem wszystkie tematy w archiwum 2025 będą zablokowane
92 Views
92
Bożka
Ciuciek, a czy można byłoby, w pierwszym poście, dodać linki do podsumowań roku 2025?
Ciuciek
Lublin dodane, inne gdzie pamiętałem, że były podsumowania też.
Bożka
Super, dziękuję ❤️
Daszka
Ponieważ jest już podgląd na EC4 w Łodzi proszę o założenie tematu na rok 2026 również dla tego gniazda.
Ciuciek
dodane
More