Display: All
patrzyłam nie ma obrączek
67 Views
67
Efa
Efa
Dorcia, ale tu o żeraniu mowa
Mam kiepska ostrość ale czy jest możliwość posiadania 2 obrączek?
61 Views
61
Efa
Efa
Przeważnie mają 2. Tu żółta i niebieska. Poczytaj sobie na stronie o obrączkach
dwóch na 1 skoku ?
Tak
I wydaje mi się że była żółta,  ale może to słońce, niebieska to 8 EH
jest na daszku żerań ale nadal nie widać obrączek
60 Views
60
Trzeba przyznać ,że ten nowy samiec Neli bardzo przystojny😁😍
70 Views
70
kreseczki ma jak czajnik :D
monikam54
W sumie może to Czajnika brat 😀
trafiłaś z genami Franka, tyle że to chyba.....syn Juniora i Neli 😱
tak patrze na zdjęcia Prezesa i w sumie nie podobny do tego co był
monikam54
Ja ich im zazdroszcze 😀
nowa samiczka sokoła na pałacu
68 Views
68
Efa
Efa
I nawet już przysypia
żerań bardzo rozmazane obrączki
61 Views
61
tarodo
w budce była Nela a na zewnątrz ?
niestety kamera rozmazała obrączki. może faktycznie brat Juniora. Ma ktoś jego fotkę żeby porównać ?
w sumie prezes też ma taką kreseczke przy jednym oku
tarodo
ma kreski przy oku jak Czajnik
to ten co był miał takie kreski właśnie na nie uwagę zwróciłam
1BM w budce a na zewnątrz nie mogę rozczytać
jur
jur
W sobotę robimy obserwację pod PKiN.
69 Views
69
Dorcia
o której godzinie?
Efa
Efa
O 13.
Samiczka przed gniazdem
74 Views
74
I póki co spokój 🙏
elik
ona dziś spokoju nie ma, złapałam moment gdy siedziała na płocie a młody robił nalot ( w tym czasie Hrabia zapraszał do budki 
https://zapodaj.net/plik-pqI23FqOUd
I ponownie od ok. 13:30 trzy sokoły przy PKiN
69 Views
69
Efa
Efa
Znowu Hrabia na podeście, a ona w rynnie ?
70 Views
70
CamPKiN02 sokół 12:42, 13:17
71 Views
71
Od godz. 12tej teraz cisza na PKIN
77 Views
77
PKiN wydaje mi się że ktoś jest na iglicy 3 rusztowanie od góry, lewa strona blisko środka
87 Views
87
ŻERAŃ —Jedno nieudane zbliżenie
89 Views
89
PKiN nova w rynnie, drugi sokół na iglicy z lewej
88 Views
88
Efa
Efa
Poleciała
elik
przydałby się operator i zoom na iglicę, żeby potwierdzić, że tam siedzi Gniewko
potwornicka
A może to jakaś inna młoda samica? Bo dziwne te zachowanie Gniewka. A może Gniewko okaże się Gniewką? I gania bosa bo to Hrabia ją interesuje :D
tarodo
atakujący to roczniak, ale czy Gniewko to nie mam pojęcia
OlaOlszowska
Trzeci przeleciał nad iglicą
More