Dobra wiadomość – kamera na G1 została przestawiona! To dowód na to, że osoby zarządzające kamerami widzą nasze komentarze. Tylko czemu nie ustawią jej tak, żeby patrzyła bardziej na zewnątrz, jak ta na G2? W porównaniu z G2, w kamerze G1 wciąż jest za dużo ściany.
Czy ktoś widzial jak wylądowała Werwa na kracie? akurat przełączałam podgląd i w ostatniej chwili zauważyłam ze nie trafiła na kratę. Może to jakiś podmuch wiatru był a może jajko przeciążyło😄