Display: All
Tajga
53 Views
53
W Trzebieży sokół przy gnieździe.
54 Views
54
Dolina sokół w gnieździe, odleciał, ale słychać ciokanie w pobliżu kamerki
81 Views
81
W trzebieży bosy
79 Views
79
Trzebież. Sokół w gnieździe
75 Views
75
Dolina - była bosa i poleciała
72 Views
72
Trzebież bosy
88 Views
88
Tajga z daleka mu odpowiada
W Trzebieży obie kamery działają
63 Views
63
Dziwne to gniazdo w Barlinku. Z siana? Znowu się zapadnie
64 Views
64
Inspe
Nikt tam siana nie dołożył. To jest trawa, która go porastała, a następnie w nim uschnęła
Barlinek, sokół właśnie korzysta ze świetnej czatowni
63 Views
63
Bosa Samica w dołku
70 Views
70
Borek na wizji
59 Views
59
57 Views
57
Borek w obęczy , nawołuje pannę.
47 Views
47
Czy ktoś ma fotki sokoła z Barlinka ? Na FB pewnie są...szkoda, że się rozmieniamy na drobne. Mamy takie wspaniałe forum, a większość informacji krąży na fejsbukach i innych platformach, omijając nasze forum.
72 Views
72
niza
Zgadzam się z tym w 100%. Na FB po jednym dniu ginie wszystko w odmętach. Ostatnio szukałam jednego postu, który był dzień wcześniej. Ile ja musiałam się natrudzić żeby go znaleźć. Tutaj na forum nie byłoby takiego problemu, absolutnie żadnego.
Ja niestety nie umiem na forum wstawiać, ale zawsze jak coś ciekawego jest robie screen i daje na boksika
Fotki z barlinka też nie mam, weszłam zadołkował i odleciał, ale na pewno miał obrączki
Daszka
No wielka szkoda. FB jest dla... nie wiem... lajeczków i chwilowej podniety? Wszystko i tak za chwilę znika tam w gąszczu ogólnej papki. A to forum ma prawdziwą wartość dokumentacyjną.
More