Display: All
Sokół w Konstancinie. 😀
81 Views
81
Efa
Efa
No w końcu !
samica w pałacowej budce
80 Views
80
Iglica góra środek
73 Views
73
na iglicy po prawej jakiś sokół siedzi
66 Views
66
W kaweczynie nie wiem kto, siedzi tyłem do kamery
62 Views
62
Yvone
Czarnooka -
Skierek na barierce
53 Views
53
Oliwia
Nie jestem pewna czy to nie Astra, ma "ucho", Skierek ma równy kask na głowie
Hrabia zaprasza
74 Views
74
elik
elik
schował go pod reflektorem
Nela na progu
65 Views
65
Astra w gniezdzie
64 Views
64
elas59
Teraz wyszła na próg - 14:25 , a 2 minuty później odleciała
Piękna Nela w budce
74 Views
74
teraz na  poręczy
Nela
79 Views
79
Czarnooka w budce
75 Views
75
Skierek na warcie. Często można go spotkać wcześnie rano.
75 Views
75
Oliwia
Jak każdego starego dziada :-)
😆😆😆
Astra na noclegu
95 Views
95
Astry już nie ma w gnieździe
elik
jako jedyna z warszawskich samic
Wszystkie kamery działają na Kawęczynie.....przez te zawirowania (b.pozytywne ) w Gdyni  , dopiero teraz się zorientowałam..😊 dziękujemy..
73 Views
73
More