Display: All
Dolina - jajo bezpiecznie okryte. Może już czas na jakieś imię dla dzielnej sokolicy ?? 🤔
126 Views
126
imię Barka fajne
skoro Bosa nie ma obrączek, to nic o niej nie wiemy, skąd pochodzi, ile ma lat itd, tak?
IzaEs
Wiem, że ktoś wyżej o tym decyduje ale ja proponuje BARKA od Baryczy 😉
jur
jur
Proponuję wstrzymać się z nadawaniem imion.
IzaEs
Ale że w ogóle ?? To tylko luźna propozycja tutaj 😉
jur
jur
Do czasu rozstrzygnięcia konkursu. Nadawanie imion powoduje zamieszanie dla nowych FF. Jedni piszą takie imię,  drudzy jakieś inne i w końcu nie wiadomo o co chodzi. Na stronie FF na fb zrobiliśmy z tym porządek i jest ok. Były Hrabiny, Hrabianki, Nowa, Bosa, Bosanowa i dziesiątki innych, każdy swoje. Stowarzyszenie ogłosi konkurs i wtedy można podać swoją propozycję, ba lepiej jej wcześniej nie zdradzać nikomu, żeby ktoś Cię nie ubiegł i zgłosił prędzej jako własną. Wiem, to tylko zabawa, ale argument porządkowy jest chyba tutaj bardzo logiczny, tym bardziej że mamy szczyt odwiedzin (ponad 2000000) jak pisał Admin. Czy to przekonuje Ciebie i wielu innych obserwatorów ?
IzaEs
Oczywiście jur, świetnie to uzasadniłeś 👍🏼🙂 no już chlapnęłam to imię i nie cofnę 🫢
Barlinek, sokół na drągu
104 Views
104
W Dolinie jajo samotne 🫣
97 Views
97
Barlinek ktos wyczekuje
92 Views
92
jajo w Dolinie Baryczy
98 Views
98
Lili
😘
Dolina, samica w dołku
81 Views
81
Dolina zalężenie poza gniazdem
86 Views
86
Barlinek - ktoś w gnieździe
93 Views
93
2010
Właśnie odbyło się zalężanie
Nie śledziłem dosyć długo. Co stało się ze Zdenką?
84 Views
84
Tak właśnie widzę ,że dużo rezydentów brak.  Oby młodych było wiele i szczęśliwie wyleciały z gniazd.
kolorowadama3
Nie pojawiła się w gnieździe, a zamiast niej mamy nową samicę. Ten rok nie jest zbyt łaskawy dla stałych rezydentów, duużo zmian...
Nowa w gnieździe, Barycz
81 Views
81
Dolina , nowa chyba będzie nocowała w gnieździe
106 Views
106
cały czas jest
Terka
O, to już blisko jajko. ;)
Barlinek - Xenia znowu zapraszała do gniazda a samca nie widać. Przeniosła się na konar.
94 Views
94
Amika
Nie doczekała się wizyty. Odleciała 0 15:53
Nowa w gnieździe  , Dolina
93 Views
93
Amika
Jest tam od 13:22.
..to już chyba godzinę  jest na wizji
Amika
Na wizji tak, ale była już wcześniej tylko schowana poza okiem kamery.
Samica w Dolinie
73 Views
73
Amika
Chyba Borka wypatrzyła. Pokrzyczała i poleciała.

Ps. Przydało by się kamerę troszkę oddalić, bo sokołom głowę "ucina" gdy siedzą na obręczy. Poza tym samica lubi przesiadywać na konarach obok gniazda i często tylko kawałek brzucha widać
Barlinek - Xsenia w gnieździe. Kogoś zapraszała ale nie przyleciał.
66 Views
66
Amika
I już poleciała
More