Display: All
Afrodyta coś małego zajada. Prezent był?
56 Views
56
Afrodyta na daszku, chłopaki byli w budce...
59 Views
59
Daszka
A teraz Afrodyta pofatygowała się do budki, a synuś na barierce się lansuje.
Jest i Włókniarz 🙂
69 Views
69
elas59
Już się ulotnił
elas59
Właśnie odleciał z obrzeża i wrócił na barierkę
Gdynek na dołku 😂
54 Views
54
Gdynek w budce, poprawia swój dołek.
50 Views
50
Citro
Afrodyta pracuje nad swoim dołkiem.
kiepskie te oznaczenia nowych rezydentów - bez kraju pochodzenia, rocznika, kolorów obrączek, tylko same symbole.
Nie mówiąc o błędach literowych w imieniu (Falca zamiast Falka w Anwil Włocławek) ... spore rozczarowanie ..
64 Views
64
Gawi
Nad podglądem, są tylko podstawowe dane, cała reszta  też jest, o ile udało  się to ustalić. Trzeba tylko trochę poszukać   https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/falco-peregrinus-ewidencja-populacji
Daszka
Ale kolory obrączek, kraj pochodzenia i rok wyklucia to są podstawowe informacje i tylko jedna, lub dwie dodatkowe maleńkie graficzki. Więc nie rozumiem po co to zmieniać z lepszego na gorsze. Chyba, że to jest tylko na szybko zmiana, żeby było cokolwiek i będzie poprawione.
Włókniarz na barierce
76 Views
76
evanelina
Ten nasz Włókniarz wydaje mi się duży, już jak wlazł do budki zwróciło to moją uwagę. Może to kwestia koloru?
Własnie przejeżdżałam koło EC-2 widzidziałam szybującego ptaka. Zarys jak sokół. Gdy podleciał do komina było widać charakterystyczne "trzepanie" skrzydłami. Wylądował na jednej z galerii, ale po sekundzie znów się wzbił i krążył między kominami. Może znów młody gość z pleczkiem nas odwiedził? 🤔
63 Views
63
evanelina
Jesienią byliśmy tam na dłuższej obserwacji ale były tylko sikory 🙂. Ciekawie czy widziałaś gościa czy jakiś stały bywalec się pojawił?
Antonówka
Oto jest pytanie 😅
Gdyby nie to, że nie mam dziś czasu, to wyciągnęłabym rower z piwnicy i z aparatem podjechała.
2010
Muszę w końcu się zmotywować i tam pojechać, zresztą do Pabianic też
Afrodyta w budce...😮
57 Views
57
Gdynek na dołku 🤣
47 Views
47
jur
jur
Co słychać na EC4 ? Rzadko pojawiają się w kamerze. Z obserwacji na żywo, czy są w rewirze ?
49 Views
49
evanelina
Raczej są, bo gdy pojawia się samiec widać drugiego ptaka który leci na tył komina. Dziś też widziałam deszcz piór, więc pewnie tak jak zaobserwowała ff Daszka, mają stołówkę nieco wyżej. Byłam w okolicy tydzień temu, ale nie udało mi się nic poza przelotami zobaczyć, bo pracownicy mnie wyprosili 🙂
Włókniarz z Gdynkiem wymienili się na dołku 🤣
49 Views
49
Oni pierwsi do składania jaj 😂
😆
Afrodyta z posiłkiem na daszku
40 Views
40
evanelina
Teraz Gdynek dołek mierzy
EC4 samiec przed kamerą
58 Views
58
Sokół na poręczy
57 Views
57
More