Display: All
Astra i Dolina solidarnie cały czas w dołku i się prężą
65 Views
65
przejrzałam dostępne filmy z Barlinka i wydaje mi się że samczyk ma litery KT
83 Views
83
kolorowadama3
Z Doliny? Czy z Barlinka?
tarodo
Barlinka, to jest tak jak obserwuje się kilka na raz i coś pisze
Cos ta nowa Borkowa w Dolinie Baryczy nie bardzo zorientowana jak się wysiaduje. Pewnie młoda i niedoświadczona
75 Views
75
Wieslawa42
i sokół na jajku
Wieslawa42
spokojnie , jest jedno jajko, jak każdy ptak , doświadczony czy nie doświadczony wie co robi, zasiadzie jak będzie w gniazdku komplet , teraz tak z " doskoku".
niza
A co robi nie tak?
Idzie jajko????
72 Views
72
jednak nie ...:( a już myślałam, że w końcu mi się poszczęści
Tajga na wizji
78 Views
78
Borek w dolinie próbuje zasiąść na jajku
133 Views
133
Spotkanie w Barlinku
129 Views
129
Amika
Randka trwała 2,5 minuty. Samiec odleciał bo chyba Xenia wystraszyła go nietypową "maseczką" nadzianą na dziób 😀To był jakiś kawałek kory albo suchy liść wygrzebany kilka dni wcześniej spod chrustu https://zapodaj.net/images/7e2a83267f7fb.jpg
Amika
Młodzieniec z niebieską obrączką zaprosił Xenię https://zapodaj.net/images/7aedbb87aac81.jpg
Bosa  Dolinie podziwia swoje jajko
99 Views
99
Jajko zostało samo
104 Views
104
W Dolinie chyba intruz, bo samica krzyczy dość długo już.
102 Views
102
Borek w gnieździe
85 Views
85
Dolina jajko na słońcu
83 Views
83
Barlinek, sokół przy gnieździe
79 Views
79
Dolina - jajo bezpiecznie okryte. Może już czas na jakieś imię dla dzielnej sokolicy ?? 🤔
126 Views
126
imię Barka fajne
skoro Bosa nie ma obrączek, to nic o niej nie wiemy, skąd pochodzi, ile ma lat itd, tak?
IzaEs
Wiem, że ktoś wyżej o tym decyduje ale ja proponuje BARKA od Baryczy 😉
jur
jur
Proponuję wstrzymać się z nadawaniem imion.
IzaEs
Ale że w ogóle ?? To tylko luźna propozycja tutaj 😉
jur
jur
Do czasu rozstrzygnięcia konkursu. Nadawanie imion powoduje zamieszanie dla nowych FF. Jedni piszą takie imię,  drudzy jakieś inne i w końcu nie wiadomo o co chodzi. Na stronie FF na fb zrobiliśmy z tym porządek i jest ok. Były Hrabiny, Hrabianki, Nowa, Bosa, Bosanowa i dziesiątki innych, każdy swoje. Stowarzyszenie ogłosi konkurs i wtedy można podać swoją propozycję, ba lepiej jej wcześniej nie zdradzać nikomu, żeby ktoś Cię nie ubiegł i zgłosił prędzej jako własną. Wiem, to tylko zabawa, ale argument porządkowy jest chyba tutaj bardzo logiczny, tym bardziej że mamy szczyt odwiedzin (ponad 2000000) jak pisał Admin. Czy to przekonuje Ciebie i wielu innych obserwatorów ?
IzaEs
Oczywiście jur, świetnie to uzasadniłeś 👍🏼🙂 no już chlapnęłam to imię i nie cofnę 🫢
Barlinek, sokół na drągu
104 Views
104
More