Jeszcze raz wstawię link. Proszę zwrócić uwagę, czy po wykasosawniu "s" i kliknięciu enter, eska nie wskakuje automatycznie, proponuję też zmienić lub zainstalować inną przeglądarkę, jeśli na tej w nowym laptopie nie działa. https://youtu.be/qYqhnI79bxU?is=DTbLz5Y32Px2kdvw