Ona te jajka ekspresowo znosi. Byłam tu 10 minut wcześniej i poszłam dalej z myślą że wrócę bo nie byłam pewna czy to już to, wchodzę 16:04 a ona już nad drugim stoi :)
Dzień dobry. Dobrej tak nie obserwuję, kto tutaj jest rezydentem właściwie jeżeli chodzi o samca, bo mam wrażenie, że metryczka jest nieaktualna? W miejscu samca jest kreska a na forum jest udokumentowany samiec z obrączkami...