Display: All
62 Views
62
Lili
👍🏻
G1 Odwiedziła dzisiaj również młoda śliczniutka, samica 2HE Urodzona w Wołominie, w 2025 roku
Rodzice Szponek i Tori. Filmik na forum https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/plock/30985-sokol-wedrowny-orlen-plock-2026?start=60#320840
92 Views
92
powsinoga
prawnuczka Bryzy i Bosmana 🥰
Dobre geny. Szczęśliwości malutka 🥰
Samce pustułki tłuką się na G1 https://youtu.be/rYplpRcNPVY
75 Views
75
ale fikoła wywinął na końcu... :)
Oni jeszcze nie wiedzą, że to średnio ma sens 😂
Pustułka na progu G1
66 Views
66
Inspe
To samczyk.
Po przynajmniej godzinie zostawienia jajek samych Werwa wróciła do budki, zaraz dostała obiad od Rafika, odleciała z nim, wróciła i teraz drze dzioba na podeście :P Rafik siedzi na jajkach i nie ma na razie zamiaru schodzić
83 Views
83
G1 - pustułka na progu, oby jej Rafik nie zobaczył 🫣
80 Views
80
7:46 Werwa śpi na jajkach
55 Views
55
https://zapodaj.net/plik-0mnLo0vho0
Rafik z prezentem nawoływał na podeście, Werwa twardo siedziała na jajkach. W końcu wziął prezent w dziób i podszedł bliżej. Werwa wyszła, odebrała i odleciała. Rafik umościł się na jajach.
47 Views
47
Inspe
Tak wcześnie,  no Rafik , Brawo.
 I jemu prolaktyna skoczyła.
Chyba Rafik na jajkach a na G1 pustułki 🫣
56 Views
56
Teraz nawet Werwa wpatrzona w sufit. Coś się tam dzieje na kominie nad nimi? Gdzieś mi mignął komentarz, że było dziś lub wczoraj ludzi słychać 🤷🏻‍♀️
79 Views
79
Na szczęście już śpi spokojnie :)
..Werwa nie ma takiej obsesji sufitowej jak Rafik , ale czasami też się w ten sufit wpatruje ...🤔a odnośnie ludzi przy gnieździe, to chyba w Gdyni , ktoś był ostatnio .
..
Teraz też coś słychać poza tymi standardowymi trzaskami
O Gdyni to wiem. Ale komentarz widziałam odnośnie Płocka że poprzez te trzaski przebijały się też głosy
..to coś  mi widocznie umknęło..
Rafik na trzech jajkach.   https://zapodaj.net/images/3bf39bcb40a85.jpg
80 Views
80
To są pozostałości po posiłku na dziobie Werwy czy cos innego ? 🤔
68 Views
68
Inspe
Widziałaś jak Rafik zszedł , teraz Werwa zasiadła.
Jemu nic nie jest. To było zaschnięte mięsko na górze dzioba.
IzaEs
Uff  sumie to nie wiem czy to Werwa miała czy Rafik 😉 bo nie było sufitowania tylko przysypianie 😉 a teraz tyłem odwrócone to nie widać
Przyleciała Werwa i mości się na 4 jajkach 🥚🥚🥚🥚
74 Views
74
Lili
😀
Weszłam na chwilkę, a tu czwarte jajo w trakcie znoszenia 😁
70 Views
70
..no to miałaś farta 😍🤩
aleksandra8904
Trzeba zacząć chyba grać w lotto 😉😁
Taką samą sytuację miałam przy drugim w Lublinie, może też czas na lotto 😂
Lili
😉
🤗
14:50 4 jajko
52 Views
52
More