Display: All
W Barlinku dzieciak siedzi:) No fajny jest:)
81 Views
81
Iwona65
Ja tam zaglądam, ale właśnie jego najczęściej zastaję
Trzebież - sokół w gnieździe
75 Views
75
Marlena72
Tajga
Samczyk inkubuje super
103 Views
103
Inspe
W Barlinku
Czyżby Tajga doczekała sie jajka?
98 Views
98
nie
Tajga na wizji
84 Views
84
107 Views
107
miki
Dzisiaj zmiana w wysiadywaniu w  Barlinku
10:49 młody siedzi
jest 3 jajko w Barlinku
83 Views
83
Lili
🥰
https://zapodaj.net/plik-Mrjfw97hd8
Jaka zmokła kura w Dolinie 😆 na fali wizyt intruzów najpierw pomyślałam, że ją też ktoś potargał, później wsłuchałam się w deszcz 😆
93 Views
93
Xenia siedzi, bardzo podoba mi sie jej "hełm", urodziwa jest.
95 Views
95
Efa
Efa
Xenia wstała z jajek i nawołuje
105 Views
105
58basik
Barlinek - Dzieciak na jajkach 🙂
110 Views
110
kolorowadama3
Gość mi imponuje. Biorąc pod uwagę co się dzieje w innych gniazdach to jest chyba jedyny "normalny" przedstawiciel zeszłorocznego sezonu.
W Barlinku ludzi słychać o tej porze?
115 Views
115
Ale jaja jeszcze nie ma
120 Views
120
https://zapodaj.net/plik-QXLhjZWQHW  Do Tajgi amant przyleciał ;)
107 Views
107
Tajga wygląda jakby jajko znosiła. Ja już odpadam, nie mogę jej kręcić.Czuwajcie, może jednak nie jest z nią tak žle.
91 Views
91
More