Ja naprawdę nie wiem, ona ma potwornego pecha, chyba nie było większego pechowca od niej? Oprócz Raszki, ale ona to raróg. Ziuty nie liczę, bo to nie to samo....mega mi tej Falki żal
Ciekawa jestem jak w tym roku będzie wyglądała sytuacja na G1, czy będą akcje jak rok temu. Widać chętni na zasiedlenie tego gniazda są, ale i nasze sokoły też go nie odpuścili.