Skierek poleciał z ulowka za Astrą, ale chyba jej nie znalazł bo wrócił przed budkę z łupem. Chyba bardzo mu zależy żeby jej przekazać 😅 Astra się nie zjawiła, więc odleciał znowu.
PKiN, kam 3 nie działa, kam 6 nie działa, podupadła Warszawa, coś strasznego a na reszcie mała figurka leży, nie dziwię się że ludzie wolą Lublin oglądać tam chociaż sokoła widać