https://zapodaj.net/plik-C0xjbPp26xJeszcze raz zapytam, czy to Skierek czy Astra, bo jakoś się nie spodziewałam zobaczyć Skierka na jajkach, ale jak wstał/a to mi takim jasnym żabotem dało po oczach i miałam wrażenie, że wyblakłe obie obrączki... screena zdążyłam zrobić w ostatniej chwili przed wylotem. Weszłam na kam1 leżał/a na jajkach, od razu przerzuciłam się na kam2 do środka budki i osobnik sokoli wstał i poleciał. Może to tylko moje przewidzenia z tym Skierkiem. Za chwilę przyleciała już Astra. Więc albo wyleciała na momencik, albo przyleciała, jak Skierek wyleciał.
Oczywiście, że ma to wpływ, ale to jest proces, który postępuje. Mamy nadzieję, że ten proces w inkubatorze został zatrzymany i że podział komórek w zarodku oraz przemiana materii została wznowiona. Czekamy z nadzieją. Nie wróżymy złych rzeczy.