FF jmg poratuj proszę, Moje wpisy pod oglądanym gniazdem trafiają do grupy "Wszystko". By było prawidłowo muszę w oddzielnym oknie otwierać konkretną grupę. Możesz zerknąć co mam nie tak w ustawieniach
W Łodzi czasem mam biały ekran, ale po odświeżeniu jest normalnie podgląd. Czasem twierdzi, że ciasteczka trzeba wyczyścić, ale po kolejnym odświeżeniu działa. Najważniejsze, że ostatecznie wszystko działa.
Jak za długo masz otwarty przekaz, to pokazuje się str tech (LGTB.🤣), wyczyść hist przegl, albo zamknij i po chwili otwórz ponownie. Jest to adresowane do IP które za długo wisi na podglądzie. Też to mam i w Koszalinie i we Włocku, a Anwil to zupełna porażka, po 5 min daje bana
Maleństwa w jajeczkach tak głośno piszczą, że aż nie wie, co z tym fantem zrobić 😂 jak się podniosła przed chwilą, to było bardzo fajnie słychać, jak się nagle głosiki maluchów "podgłośniły" 😆
Co prawda nie mogę jej z rana dłużej obserwować, ale wygląda dzisiaj na znacznie spokojniejszą na jajkach niż wieczorem. Zrobiła mnie w bambuko wczoraj, miałam nadzieję, że z rana zobaczę wacika 😆
Zastanawiam się w związku z, miejmy nadzieję, rychłym kluciem u Drakońskich, jak to będzie z pierwszymi karmieniami u Draki. Tzn. czy w związku z tym, że jej pierwszy i jedyny dotąd pisklak w zeszłym sezonie "wykluł się" od razu w rozmiarze XL, czy nasza mamuśka nie będzie od razu próbowała szaleć z ogromniastymi porcjami🤔. Poradzi sobie, wiem to, niemniej bardzo ciekawią mnie jej początki🙂.