Display: All
Jest wielka dziura w drugim jajku🙂
96 Views
96
tarodo
pewnie dlatego małego nie zagarnia tak często pod siebie bo kręci tamtymi jajkami
Daszka
Draka oszaleje😅.
Daszka
...jak ogarnie, że to małe, to właśnie to😉.
😆
Ale rozdarciuszki  😍
92 Views
92
IzaEs
Za matką Draką 🤪
Jest! 15:00 pierwszy!
97 Views
97
Amika
O 15:01 jeszcze było w skorupce https://zapodaj.net/images/e8cb937c97fde.jpg
Daszka
🥰
jur
jur
114/5568 strona stoi
97 Views
97
jmg
jmg
Nie wiem co stoi, ale na pewno nie strona. 
Śmiga jak trzeba. 🙂
Przykładowy czas generowania strony dla FORUM: 0.075 s.
Amika
FF jmg poratuj proszę, 
Moje wpisy pod oglądanym gniazdem trafiają do grupy "Wszystko". By było prawidłowo muszę w oddzielnym oknie otwierać konkretną grupę. Możesz zerknąć co mam nie tak  w ustawieniach
jmg
jmg
Jestem w pociągu, będzie więc potrzebna cierpliwość. We wtorek lub środę będę mógł zrobić coś więcej niż tylko pisać...
Amika
O.K. Dziękuję i miłej podróży
Antonówka
Działa. Mnie za to Koszalin na jakiś czas się rozłączył.
Gawi
A w Łodzi też tak masz?
Antonówka
W Łodzi czasem mam biały ekran, ale po odświeżeniu jest normalnie podgląd. Czasem twierdzi, że ciasteczka trzeba wyczyścić, ale po kolejnym odświeżeniu działa. Najważniejsze, że ostatecznie wszystko działa.
Gawi
Jak za długo masz otwarty przekaz, to pokazuje się str tech (LGTB.🤣), wyczyść hist przegl, albo zamknij i po chwili otwórz ponownie. Jest to adresowane do IP które za długo wisi na podglądzie. Też to mam i w Koszalinie i we Włocku, a Anwil to zupełna porażka, po 5 min daje bana
niza
Mi te kolory kojarzą się z tęcza na niebie, no ale jak widać każdy ma inne skojarzenia.
Gawi
Wiesz, tęcza na niebie, kojarzy się z przyjemnym  zjawiskiem, a kadr tech przerywający transmisję już niekoniecznie
U Fiberów dwa ciemnie jajka maja pipy. Pierwsze jajo ma tuż przy kamieniach a drugie na szczycie https://zapodaj.net/images/b6cdc14b1c085.jpg
74 Views
74
Draka znów chce karmić jajka :)
91 Views
91
Niezła z niej draka 😜
Draka się zastanawia, czy wyskoczy taki wielkolud z jajka, jak w zeszłym roku :-)
kochana jest :) Taka nadopiekuńcza mamusia ;)
Maleństwa w jajeczkach tak głośno piszczą, że aż nie wie, co z tym fantem zrobić 😂 jak się podniosła przed chwilą, to było bardzo fajnie słychać, jak się nagle głosiki maluchów "podgłośniły" 😆
samica zmieniła Fibera, jajka całe
89 Views
89
Co prawda nie mogę jej z rana dłużej obserwować, ale wygląda dzisiaj na znacznie spokojniejszą na jajkach niż wieczorem. Zrobiła mnie w bambuko wczoraj, miałam nadzieję, że z rana zobaczę wacika 😆
...też nic nie zauważyłam..
Podskakiwanko i szejker na jajeczkach- za niedługo będą dzidzie 🥰
78 Views
78
Czy coś słychać u Fonii czy zapadła się pod kamień jak Cudny?
79 Views
79
Lili
🤔
Ale słychać maleństwo 🥰 Dlatego Draka chciała je karmić 😄
90 Views
90
Nawet 2 było słychać
Jajka zaczęły gadać
93 Views
93
tarodo
na jednym zaczyna się robić PIP
Fiber na kracie, draka na jajach
83 Views
83
Dalej waciki wychodźcie bo czekamy
104 Views
104
Zastanawiam się w związku z, miejmy nadzieję, rychłym kluciem u Drakońskich, jak to będzie z pierwszymi karmieniami u Draki. Tzn. czy w związku z tym, że jej pierwszy i jedyny dotąd pisklak w zeszłym sezonie "wykluł się" od razu w rozmiarze XL, czy nasza mamuśka nie będzie od razu próbowała szaleć z ogromniastymi porcjami🤔. Poradzi sobie, wiem to, niemniej bardzo ciekawią mnie jej początki🙂.
92 Views
92
Draka jest bosa, więc nie wiadomo ile ma lat i czy miała wcześniej lęgi. Myślę, że instynkt zrobi swoje :)
W Kwidzynie jajka się wietrzą. Wyglądają dobrze.
98 Views
98
monikam54
Jajca dalej same 🫣
Daszka
Już jest Draka:)
More