Display: All
Skierek na jajach, jedno poza
69 Views
69
Kanela , czy zauważyłaś może  po zachowaniu Astry i " mimice" ,  tak jakby wsłuchiwała się w jajka ? Bo dzisiaj , niedawno zwróciłam uwagę,  że często zagląda pod siebie i słucha. Być może to tylko moja nadinterpretacja ....wiem , że Ty rzetelnie obserwujesz Siekierki i stąd moje pytanie .

P
Kanela
Tak! Też dzisiaj zauważyłam, że dużo zerka pod siebie. Ale nie wiem czy coś tam słyszy, czy tylko chce usłyszeć. Dla mnie póki co cisza.
dzięki,  też będę ją teraz więcej obserwować.
Ciepłosław na dyżurze...🥰
70 Views
70
Widzicie podgląd PKiN? Bo ja tylko kolorowe pasy
102 Views
102
Jabo
Dziękuję, nic nie widzę...
Ja już wczoraj wieczorem nie miałam obrazu ☹️
Lili
Nie ma obrazu 😗
Fryckowa2008
U mnie też paski
Kanela
U mnie to samo
..u mnie też
Skierek wpadł do budki, Astra pokazała mu jajka, ale nie wyszła. Skierek po chwili wyszedł i odleciał, Astra dalej zasiadła.
96 Views
96
Falka na podeście
105 Views
105
Siekierki, nikogo nie ma
108 Views
108
Lili
🙂
tarodo
przed chwilą Skierek przyniósł do budki śniadanie dla Astry, zabrała i wyszła a on przymierzał się do jajek położył się na moment i jednak odpuścił
Daszka
No nie mogę! Zaczynam się zastanawiać, czy nie zrobić dealu ze stolicą😉. Bo mamy w Łodzi takiego świetnego samca z Czech, naprawdę dobry samiec, taki.... zabawny. Chętnie wymienimy na Skierka. Warszawo, co ty na to?😁
już mieliście podróbę Skierka w 2024, 2 rzuty jaj zmarnował biednej Czeszce
Daszka
Wiem, wiem, znałam gościa, bardzo szkoda mi było samiczki wtedy. 2 próby w sezonie i nic. Ec4 coś do samców nie ma szczęścia.
o ten, w dodatku jeszcze reintrodukowany, patrząc na obrączki https://www.youtube.com/watch?v=nOYAkNBkYco
Kanela
Całkiem jak Skierek, nawet z wyglądu podobny.
Daszka
Taaaaa. Rocznik 2018 z reintrodukcji z Włocławka. Jest opcja, że "skierkuje" gdzieś dalej, poza kamerami. Ale z tego co pamiętam, to te jajka w ogóle nie były zalężone. Skierek przynajmniej strzelać umie😉.
tarodo
😂
6:49 Kawęczyn zalężanie na kracie
96 Views
96
Brak transmisji z PKiN
90 Views
90
Skierek z łupem na kracie czeka na odbiór
89 Views
89
elik
Astra chyba uważa, że powinna dostać śniadanie do "łóżka "
elik
Skierek odleciał z łupem
Falka w gnieździe
97 Views
97
OlgaS
O godz 3 rano też była. Spała na kracie.
jur
jur
Apasz i Falka stoją naprzeciw siebie jak zawodnicy sumo  😅
112 Views
112
Wieczorna randka w Kawęczynie, ona w budce,  on w progu. Ona cioka, on jak zamurowany.
96 Views
96
Możemy się złościć na Skierka czy podśmiewać, czasem martwić ale jako karmiciel Astry sprawdza się na piątkę. Są przerwy w inkubacji ale nie takie długie i może zobaczymy waciki za trzy , cztery dni.
102 Views
102
niza
Padłam dzisiaj na kolana. To jest wiekopomna chwila, Skierek na jajkach. Już mnie chyba nic nie zdziwi. Muszą być w tym roku małe, jak nic!
..a jaka radość na boksiku i poruszenie wśród  FF 🤩
niza
Kysza, bo to jest data do zapisania w kalendarzu. Ja sobie z forum aż "ukradłam" zdjęcia i zapisałam na komputerze. Do tej pory nie mogę wyjść z szoku 😁
Oliwia
Żeby tym zrywem nie wyczerpał limitu cudów dla Siekierek
Oliwia , cuda dopiero przed nami 😍
niza
Oliwia, oby nieee 😅
tarodo
może już w zeszłym roku zaczął karmić Astre tylko nie tak na wizji i udało jej się mieć chociaż jednego Cudnego może w tym roku będzie chociaż parka
niza
Na pewno tak było, już kiedyś to właśnie pisałam. Musiał ją dokarmiać, jednak czas poświęcony na polowanie to byłoby zbyt długo dla jajek, a gdzie jeszcze konsumpcja. Skierek z roku na rok nam "dorasta" 😄
Skierek siedzi!!!!
107 Views
107
Lili
🙃
niza
Nie wierzę!!! Opadła mi szczęka i nie mogłam zamknąć 😲😲😲 Na starość się w końcu nauczył, o rany, no nie mogę
Iwona65
A ja nie mogłam znaleźć szczęki po rozdziawiwniu japy
niza
😁
Kanela
Wrzucę zaraz na forum post, ale muszę dojść do siebie po tym co zobaczyłam, on normalnie zasypiał na jajkach, może jeszcze mu się spodoba 😂
tarodo
jeszcze przed nim opieka i karmienie wacika może też nas zaskoczy
Kanela
Włączyłam Siekierki o 18.33 i zobaczyłam Skierka na jajkach, zszedł o 18.47. I tym razem naprawdę siedział i nie było to przypadkiem na kilka sekund :D
Amika
Ja trafiłam już na końcówkę, po Twoim wpisie
tarodo
może wzrok mu się na tyle pogorszył że nie widzi jajek więc sobie usiadł 🤣
elik
klękajcie narody 😮
Kanela
Teraz wstał i usiadł tak nieporadnie że jaja poza nim, ale wcześniej siedział tak że chyba grzał i nawet zasypiał
Widziałam.......😊wszyscy wiemy od dawna , że sokoły po kryjomu czytają nasz boksik 😉napisałam dzisiaj , że pewnie w najbliższym 5 - leciu nauczy się Skierek zasiadać,  to postanowił udowodnić ,że  od dawna to potrafi , tylko ...
hemoroidy 🤣(  co rozgryzła Daszka )
Lili
😉
niza
😆
Amika
😄
aalina
Jeszcze ze dwa lata i się ogarnie. Będzie wzorowy tatuś.
kam4 na pkin systematycznie przesuwa się na dołek ;pp wykorzystując chwilę nie uwagi wysiadującej pary aby ich nie płoszyć ;p
140 Views
140
More