Display: All
w Dolinie chyba mamy 4 wacika https://zapodaj.net/plik-1Yjp2eATBR
95 Views
95
czwarte w dolinie
74 Views
74
Lili
😘
W dolinie deszcz, sokolica wygląda jakby ją na pół podzielili
83 Views
83
W Dolinie Baryczy deszcz, sokolica mokra.
86 Views
86
Tajga w gnieździe obserwuje coś zaniepokojona, pewnie puszczyk znowu.
85 Views
85
tarodo
i zniknął przekaz
Witam wieczorową pora. A co to się stało, że zero info na forum z klucia trzeciego? Są dwa, a w kolejnym wpisie już trzy... Ja gdzieś tam niżej na boksiku komuś odpisałam, że są dwa a tu się okazuje, że kolejne dołączyło. Ktoś wie kiedy to maleństwo przyszło na świat?
82 Views
82
tarodo
wszystkie 3 wykluły się wczoraj pierwszy przed godziną 6, drugi około 11:30 a trzeci przed 16
niza
Dziękuję bardzo 😊 Szkoda tylko, że nikt nie odnotował tego na forum, w końcu to ważne wydarzenie.
Tajga zaległa w dołku
81 Views
81
tarodo
tak mi jej szkoda, życie narażała w  walce o gniazdo a i tak nie zapowiada się żeby miała szanse wychować młode 😥
Dolina pisklaki same
93 Views
93
Inspe
Wróciła mama
Tajga spotkała się z samcem, właśnie odleciał
96 Views
96
Iwona65
Wcześniej też widziałam jedno ich spotkanie
114 Views
114
Przed chwilą było karmienie, trzy pisklaki, a czwarty jeszcze w skorupie...
100 Views
100
W dolinie, jakbyco :)
O 13.15 na sekundę pojawił się drugi ze zdobyczą, ale jej nie przekazał ani ptaki nie zamieniły się na gnieździe.
94 Views
94
Dzisiaj o 12.47 jajo które leżało na brzegu gniazda w Dolinie Baryczy wypadło z gniazda. Zostały więc dwa pisklęta i jedno niewyklute jeszcze jajo. Dorosły ptak coraz częściej się kokosi.
90 Views
90
Lili
🤩
Dziękuję za sprostowanie. :)
tarodo
spoko 🙂 każdy się może pomylić bo czasami akcja trwa ułamek sekundy
tarodo
od wczoraj są 3 pisklęta a to co leżało na brzegu to skorupka https://zapodaj.net/plik-V2DDJGZcYO
Czy jest podgląd z Barlinek Bo u mnie jest kręciołek
82 Views
82
daro40-40@o2.pl
A może ktoś więcej informacji o podglądzie napisać w Barlinku Bo dostałem odpowiedź nie jasną
tarodo
w wiadomość poniżej jest takie samo pytanie i kilka odpowiedzi że u innych też nie działa
daro40-40@o2.pl
To jest tak trudno odpisać
tarodo
przecież odpisałam "zobacz poprzednią wiadomość" czy tak trudno przewinąć ekran trochę niżej i sprawdzić
tarodo
zobacz poprzednią wiadomość
Barlinek nie działa u mnie. A u Was jak?
74 Views
74
Wieslawa42
i u mnie też
Inspe
To gniazdo chyba nie obsługuje STREAM360 tylko ktoś inny?
Inspe
Nadleśnictwo BARLINEK ( sorry) w niedzielę nie pracują kamery?  
Gdzie pisać , nie wiem?
Daszka
Od rana jest czarno i kręcioł.
Inspe
Tak czarno i kręci
elik
u mnie również
Inspe
Elik, dzięki
More