Witam wieczorową pora. A co to się stało, że zero info na forum z klucia trzeciego? Są dwa, a w kolejnym wpisie już trzy... Ja gdzieś tam niżej na boksiku komuś odpisałam, że są dwa a tu się okazuje, że kolejne dołączyło. Ktoś wie kiedy to maleństwo przyszło na świat?
Dzisiaj o 12.47 jajo które leżało na brzegu gniazda w Dolinie Baryczy wypadło z gniazda. Zostały więc dwa pisklęta i jedno niewyklute jeszcze jajo. Dorosły ptak coraz częściej się kokosi.