Tarodo, masz rację. W końcu odkrył, że w budce ciepło, przyjemnie, a na jajkach nawet wygodnie tak posiedzieć. Na stare lata zmądrzał, lepiej późno niż wcale 😁
Ale kurczę, teraz to on naprawdę siedzi i ogarnia te jajka. Wcześniej w tych próbach inkubacji to bardziej je rozrzucał niż wysiadywał, a teraz nagle coś mu zaskoczyło
Jak się coś wykluje na Siekierkach to będzie to WYŁĄCZNIE zasługa Skierka i jego dołożonych minutek. Chyba musze skreślić dopisek "bezużyteczny" w jego metryczce na tablicy w pracy
Ona go nie wygania z budki. Jak poprzednio wszedł i okupował budkę przez ponad 2 godziny to tylko z daleka się przyglądała i nie wygoniła go. Weszła dopiero jak sam zdecydował się wyjść.
Ja też od tej dokładnie oglądam. Jakiś czas temu siedział dwie godziny w budce tylko nad jajami, a nie na nich, więc potrafi tyle czasu tam spędzic. Od tyłu tak jak teraz siedzi wygląda jak Astra, ale jak pokazał przód to zabot ma jasny, dziób mocno żółty. Trzeba poczekać aż wstanie, chociaż jak się kręci na tych jajkach to aż trudno uwierzyć żeby Astra tak siadała
była gdzieś informacja że jest zmniejszona jakość/ilość przepływu danych czy rozdzielczość kamer nie pamiętam dokładnie chodziło o to aby móc utrzymać transmisje jak najdłużej w danym miesiącu a od 1 maja ma być wyłączona kamera nr3