Display: All
Dolina karmienie:)
104 Views
104
Daszka
Och! Jak ta samiczka ładnie karmi. Z taką uwagą i delikatnością celuje w małe dzióbki🥰. Chyba dzięki temu te maluszki takie białe i czyste, a nie jakby je ktoś pożuł, pożuł i wypluł, jak po karmieniach Draki😅.
tarodo
ile było lamentu że ona nie umie karmić i sobie nie poradzi
Lili
😉
16.55 karmienie w Dolinie, Samiczka na chwilę poleciała i wróciła z obiadem dla maluchów
95 Views
95
Fryckowa2008
Niezły kwartecik 😄
Dolina Baryczy - karmienie
76 Views
76
A czy ktoś wie co się stało z poprzednią samiczką Borka?
68 Views
68
Była zaobrączkowana, , więc nie była totalnym "no name", widziałam , jak podczas obrączkowania maluchów zbierane są do woreczka obrączki po innych ptakach upolowanych przez rodziców , z tego wniosek, że prowadzi się jakąś ewidencję tych znalezionych obrączek. Dlatego zapytałam, czy może gdzieś obrączka poprzedniej partnerki Borka gdzieś nie wypłynęła.
sprzątane po prosu są te obrączki nikt tego nie sprawdza, chyba że (...) coś zobaczy. Nie mamy możliwości powiedzieć co z poprzednią samicą czy samcem, póki truchło nie zostanie znalezione, albo została przegoniona, albo zginęła. Ci co mają już jaja czy lęg bedą walczyć na śmierć i zycie. Ci co nie mieli mogli zostać przegonieni, więc możliwe że samiczka żyje, tylko odpuściła walkę
jur
jur
Zapewniam Cię że żadnej ewidencji się nie prowadzi.
a skąd ktoś ma wiedzieć ?
Dolina, maluchy same
60 Views
60
64 Views
64
Pod tym adresem ORANGE https://player.syntion.pl/   dzisiaj 20.04.26 zlikwidowano zakładkę 
"Barlinek1" . Niestety nie wiem czy były tam nasze sokoły, czy rybołowy, ale zakładka zniknęła. Czyżby chodziło o jakieś umowy z Orange?  Tak tylko domniemywam. Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze o pieniądze
92 Views
92
Lili
Ja mam zakładkę i podgląd.
Inspe
Na Chromie w telefonie mam wszystkie zakładki
https://zapodaj.net/plik-g4GINvSiKY
Inspe
Daszka, a kiedy odświeżałaś tę stronę.
Ja z telefonu oglądam od dzisiaj.
Zakładka rano była. Potem zniknęła. Teraz mam takie zakładki
https://zapodaj.net/plik-ChWZGeVUgS

Między Liszkowem a Łodzią był " BARLINEK1".
Daszka
Na telefonie też właśnie sprawdziłam i działa, nic mi nie zniknęło.
Daszka
Odświeżałam przed chwilą i ciągle jest, ale jak to na playerze, przycina.
Daszka
Ta zakładka cały czas jest, nie zniknęła i to jest w założeniu gniazdo rybołowów, ale jest puste. W zeszłym sezonie chyba tam się Nestor pojawiał.
Gawi
Nestor z Lubą
Dolina. Karmienie☺️
66 Views
66
Trzebież. Dzień dobry, Tajga leżakuje☺️
68 Views
68
Dzień dobry FF. Śniadanko w Dolinie.
116 Views
116
kolejne karmienie w Dolinie
109 Views
109
tarodo
i cała czwórka coś dostała
Nie mogę przeżyć, że nie mogę w Barlinku oglądać mojego ulubieńca 🥺
112 Views
112
Lili
😏
Inspe
W tamtym roku, po naprawie podłoża gniazda w okresie lęgowym sokoły porzuciły lęg.
Daszka
Ja też mam smuteczek z tego powodu🥺.
Inspe
Tam musiało coś się stać poważniejszego. Kiedyś ktoś może nas poinformuje
monikam54
Być , może ale mam nadzieję że jednak może uda się naprawić. Codziennie podglądałam jak sobie świetnie radzi , a teraz 😔
tarodo
może była jakaś awaria a że to był weekend to nikt nie naprawił, miejmy nadzieje że wkrótce wróci podgląd
w Dolinie karmienie
93 Views
93
w Dolinie chyba mamy 4 wacika https://zapodaj.net/plik-1Yjp2eATBR
95 Views
95
czwarte w dolinie
74 Views
74
Lili
😘
More