Display: All
Słychać krzyki przy gnieździe. Borek się zaniepokoił, przerwała karmienie, czujnie się rozglądał i w końcu poleciał
109 Views
109
jest samiczka
Wieslawa42
taka nerwówka od rana jest.
Jest obca bosa samica, przysiadła na gnieździe podczas karmienia.    https://www.youtube.com/watch?v=xNxD_azXyxc
Borek karmi
83 Views
83
Daszka
No Borek to pełna profeska. Przyjemnie popatrzeć.
Bosa odleciała wyraźnie zdenerwowana
73 Views
73
Borek przyleciał z jedzeniem i zaraz odleciał
71 Views
71
Dolina.Karmienie
79 Views
79
A co z Borkiem? Nie pomaga w wykarmieniu?
70 Views
70
12:07 wróciła samica bez ułowki, a pisklęta głodne . Popiskują pod mamą.
74 Views
74
Kiwaczki w dolinie same
68 Views
68
W dolinie dzisiaj niespokojnie , od rana niepokoi intruz. Sniadanie dla maluchów na raty , ale udało sie za drugim razem wszystkie nakarmić. Przeloty intruza co jakis czas.
76 Views
76
Karmienie w Dolinie
89 Views
89
A w Barlinku bez zmian, nic nie widać 😥😒
94 Views
94
tarodo
😥
Ktoś niepokoi w Dolinie.
83 Views
83
Dolina, karmienie
79 Views
79
..a niestrudzona Tajga leżakuje  konsekwentnie w gnieździe , smutny widok ..
..
105 Views
105
127oskarALFA
Wielka szkoda smutnego losu Tajgi , no ale niestety , tak jak u ludzi ..sąsiadów się nie wybiera..
...dokładnie 😟
kolorowadama3
Teraz siedzi na baczność. Jest czujna, niespokojna... Jakby intruz znów był w poblizu
czy ktoś ma jakieś informacje na temat podglądu w Barlinku czy jest szansa że będziemy mogli obserwować klucie
105 Views
105
More