Wyniosła resztki ale Skierek który starał sie ogarnąć gromadkę nie zdążył bo Astra wróciła. Nie widać klucia na czwartym jajku. Może trójeczka zastanie ale to i tak cud.
Ponieważ Skierek dbał o dostawy , przerwy były krótkie a jajka w budce to liczyłam, że będzie dobrze ale że trójeczka a może i czwarte to nie obstawiłabym.
tak jest bardzo delikatny w stosunku do maluchów czasami wydaje mi się że on czeka aż one zbiją się w małą kulkę bo sam nie chce ich przesuwać żeby nie zrobić im krzywdy
Obejrzałam na FB ten filmik z zasiadania Skierka i myślę, że jest naprawdę nieźle. Stara się, próbuje, jest też delikatny, widać, że się przymierza z wszystkich stron jak to zrobić żeby nie zgnieść tych dzieci. Jemu też będzie coraz trudniej ogarnąć tę wiercącą się ekipę i do tego jeszcze jajko, które widać cały czas ogląda i zauważa. Teraz czasem nawet Astra musi się nagimnastykować żeby wygodnie i dobrze na nich zasiąść, a jest doświadczona i przede wszystkim większa. Najważniejsze, że nie zwiał tylko siedział aż do powrotu Astry, widać że się poczuwa 😊
Właśnie widziałam Twój wpis :) Ale musiała mieć coś sporego, a nie jakiegoś suchara, bo skończyła to jeszcze wyniosła resztki. Może Skierek jej coś zostawił w spiżarni.
Chyba to Falka, kam.3. na progu gniazda , stoi tyłem ...coś panienka blisko gniazda się trzyma , dziś już mamiła i to porządnie ..coś wyciśnie niebawem ( mam nadzieję)😀 może dzis , może jutro ..😉
Wszyscy się zastanawiamy co jest przyczyną takiej zmiany Skierka. To tak z przymrużeniem oka i dla rozluźnienia 😉 Skierek miał gdzieś sobie rodzinę a Astra była jego odskocznią. Z niewiadomych przyczyn w tym roku został bez rodziny co przyczyniło się do tego że Astra zaczęła odgrywać w jego życiu rolę pierwszoplanową i wraz z maluchami została teraz jego rodziną. Tak na poważnie to tak jego przemiana jest wspaniała i życzę mu jeszcze długich lat życia aby mógł jeszcze wiele razy cieszyć się z ojcostwa. ❤
Już dziś postuluję o Skierka na jajkach albo z pisklakami w kolejnym kalendarzu na 2027 rok! 😅 Ja wiem, wiem, na starość dopiero się obudził, tyle lat był obibokiem ale tak czy inaczej to jest wydarzenie dekady! Astrze też oczywiście ten zaszczyt przysługuje. To jest wiekopomna chwila na Siekierkach. W tamtym roku był cud, w tym roku potrójny, a może i będzie poczwórny. Cudem jest też nawrócenie się Skierka. Ja jestem cały czas w szoku i wyjść z niego nie mogę. Dziś to oblewam, jak nic 😅
Nie wiem czy ktoś obstawiał taką gromadkę 💚
Ja po cichu liczyłam na jednego... No góra dwa.. 😀