Display: All
Patrząc po zapisie, to o 10:09 Torka odsłoniła kawałek skorupki, którego, mam wrażenie, jeszcze przy ostatnim karmieniu nie było. Więc może jest trzeci pisklak, albo się kluje.
51 Views
51
Jednak było karmienie i dwa jajka. Czyli ten kawałek skorupki skądś musiał się przyplątać, tylko nie zauważyłam skąd.
Toruń, śniadanie
47 Views
47
elik
wciąż dwa pisklęta
https://zapodaj.net/plik-t0DcCE7CAh
Był Torek z maluszkami, przyszła Torka z jedzeniem, chyba chciała karmić, ale wyszła... Co się wydarzyło nie wiem, bo mi obraz tnie. Wrócił Torek na jajka i maluszki.
58 Views
58
Karmienie dwójeczki.
54 Views
54
Drugi już na świecie - widoczny o 7.51
68 Views
68
Jest drugi pisklak
60 Views
60
Lili
😍
Super , bo już też lekki niepokój miałam 😉
przed chwilą był na poręczy Torek z jadłem, samica dużo gadała po posiłek nie wyszła
47 Views
47
śniadanie na kam 2, wciąż jedno pisklę i pip w jajku
44 Views
44
elik
samica zrezygnowała z karmienia i usiadła na lęgu
muriel
Wiele godzin bez dużych postępów w kluciu, oby maluchowi udało się wreszcie wyjść.
Jest spory pip w jednym z jajek.
https://zapodaj.net/plik-gnK1YKDAyV
46 Views
46
Tu wciąż jedynak,  no ale termin klucia w sumie dopiero jutro.
39 Views
39
muriel , z tego wynika , że masz podgląd.,....u mnie czarna plansza dzisiaj i kóleczkowanie  😟
muriel
Po odświeżeniu strony, mam.
Toruń, nie mam wogóle obrazu , czarny ekran i kółko.
53 Views
53
Torka karmi
56 Views
56
elik
w menu ptaszynka mniejsza od pisklęcia sokoła
w Toruniu bez zmian po nocy, nadal jedno pisklę
43 Views
43
Karmienie maluszka
62 Views
62
Szybka akcja, ale jak jeden maleńki, to wiele nie zje 😀
Niedawno się wykluł,  ma zapas z żółtka,  starczy mu 😍
i już pojedzone .😊 podgląd-  tragedia .
Czy tylko u mnie Toruń chodzi, jak pokaz slajdów, a zdjęcia zmieniają się co kilkanaście/kilkadziesiąt sekund? Maluchy się drą, szejker włączony, próbuję dojrzeć czy jakieś nowe sokolątko nie wyskoczyło na świat, ale nie ma szans. Raz waciaty kuperek ujrzałam.
50 Views
50
..też akurat w Toruniu jestem .no nieciekawie się oglada ..
Ja się wkurzyłam, wyłączyłam podgląd, wróciłam na chwilę i się okazało, że ominęłam karmienie 😏 chociaż nie wiem, co bym z tego karmienia zobaczyła...
Tak ,jakbyś zdjęcia oglądała😉
More