Display: All
Skierek na zmianie, w końcu ma szansę podrzemać w budce 😉
102 Views
102
Siekierki kolejne jedzonko
106 Views
106
W Konstancinie chyba jest maluszek, bo skorupka leży. W końcu !!! 🥰
117 Views
117
Iwona65
Taaa. Informacja o tym już jest dawno na forum
Skierek przyszedł na zmianę, ale Astra znowu go nie wpuszcza
112 Views
112
Czy to Apasz na jajku na Kawęczynie?
117 Views
117
Orlen Termika wnioskuje, żeby poprawić zapis o jajkach na: "Jaja wcześniejszej rezydentki- Czarnookiej - zabrane z gniazda". Żeby nie była bezimienna.
152 Views
152
IzaEs
i że z dwóch wykluły się maluszki 🥰
I jest drugi Kawęczynek (info ze strony FB nadleśnictwa Garwolin)
149 Views
149
141 Views
141
Karmienie na Siekierkach
128 Views
128
Siekierki, małe same, może Astra organizuje śniadanie
125 Views
125
Kanela
Wróciła na pusto
Apasz i Falka pracują nad drugim jajem
https://zapodaj.net/plik-nMj8XK1E54
107 Views
107
Ciekawe ile jajek zniesie Falka, skoro wstrzymuje od zeszłego sezonu :-)
108 Views
108
Daszka
Ona jeszcze sprzed dwóch sezonów po braciszku Kaszubie trzyma, to pewnie będzie ze 12😉.
Oliwia
12 może by nam jako tako zrekompensowało brzydkie zachowanie :-)
Daszka
🤣
Fryckowa2008
Właśnie wyobraziłam sobie 12 małych wrzaskunów w gnieździe 🫣
Skierek kolację przyniósł. Astra pióruje na razie.
114 Views
114
Jak ta Falka nie może się nacieszyć tym swoim pierwszym jajem 😍 to już 7 godzina zaraz się zacznie jak z nim siedzi 🤗
121 Views
121
..tyle się  biedna nalatała  , naszukała , tam przegonili , tam postraszyli , już było blisko  do jaja (Anwil) I znów powtórka z rozrywki..I w końcu stoczyła bitwę życia,  była dużo młodsza , silniejsza , zdeterminowana i  wygrała......tak to działa...wygrywa silniejszy ..
Astra znowu karmi, ale nie widziałam kto przyniósł. Podejrzewam, że Skierek skoro ona dopiero co wyniosła swoje resztki
121 Views
121
More