Display: All
Tajga znowu leżakuje 😔
No szkoda mi jej...🥺
107 Views
107
Mi też 😟
127oskarALFA
I...mi też..
W Dolinie karmienie
96 Views
96
zjadł kolege
no i połknął razem z obrączką
Kolacja na brzegu gniazda, maluchy ładnie ustawione.
https://zapodaj.net/plik-3j5SaWXtuF
77 Views
77
w Dolinie kolacja
70 Views
70
Trzebież. Tajga obecna 😊
72 Views
72
Wieslawa42
co tu dziś zaglądam ona w dołku.
Karmienie w Dolinie
62 Views
62
W Dolinie placuszki się smażą na słoneczku 😉
81 Views
81
IzaEs
maluszki chyba długo są same bo piskają już i się niecierpliwią
IzaEs
jest bosa uff ale na pusto a dzieciaki głodne i domagają się obiadku
Tajga to wysiaduje urojone jajka ? 🫣
70 Views
70
Marlena72
Tajga jest tylko jedna w swoim rodzaju.
To nie pierwsze jej ,,aktorstwo,, a i tak cieszy jej widok 😍🤗
Bardzo mi jej żal
IzaEs
bidulka
Dolina, samica szykuje posiłek
82 Views
82
dzieciaczki podrosły i już się nie mieszczą pod matką 🙃
77 Views
77
Bosa karmi w Dolinie
92 Views
92
Sprawnie jej to poszło ...wszystkie pojadły
Tajga - i w dzień i w noc -niezawodna Strażniczka swojego gniazda , nawet gdy jajek i pisklaków u Niej niema ..
80 Views
80
Dolina, kolacja
87 Views
87
Biedna Tajga, tak mi jej żal, leży biedna w gnieździe i wie że nie może tam mieć jajek, ale ten okres musi przejść, taka strata, to cudowna matka.
80 Views
80
Tajga leżakuje prawie cały dzień ,tylko czy ze skutkiem pozytywnym?
73 Views
73
More