Display: All
Wiadomo gdzie i kiedy następne obrączkowanie ?
175 Views
175
Iwona65
Jeszcze jedno trwa
Halinkam
Tak wiem i oglądałam ale wczoraj właśnie na forum przeczytałam o dzisiejszym. Stąd moje pytanie o dalszy harmonogram obrazkowań.  Bo też chętnie pooglądam. 
Ps. Nie rozumiem takiej mało uprzejmej riposty na moje pytanie...
Pozdrawiam
Iwona65
Odpowiedź była rzeczowa a nie nieuprzejma . A pytanie padło w czasie kiedy jeszcze obrączkowanie trwało
gdzie?
też się z chęcią dowiem :D to że dziś jest w Warszawie dowiedziałam się z forum ;) może ktoś wie gdzie następne
jur
jur
Konstancin karmienie
163 Views
163
IzaEs
adopciaki nie są chyba głodne bo nie otwierają dziubków
Kanela
Pewnie zostały nakarmione przed podłożeniem
tarodo
tak miały pełne wola
Siekierki obrączkowanie się zaczęło, młode stoją na baczność 😅
153 Views
153
tarodo
obstawiam 3 Astrzątka i 1 Skierciątko
i do wora 😆😆😆
150 Views
150
Obrączkowanie na Siekierkach czas zacząć
140 Views
140
Astra zwiała
137 Views
137
Konstancja pióruje , możliwe karmienie
128 Views
128
Zaczynamy show na Siekierkach :-)
117 Views
117
Iwona65
Ani szału , ani show jak na razie
Iwona65
Wszystko poza kamerą, oprócz zgrabnego tyłka Kunia
😆
Oliwia
To było to show właśnie :D
powsinoga
😂
Konstancja wzorowo się spisała, teraz czekamy na brata Wrotki - Gasska 
Wierzę w niego, fajna ta rodzina jest (on, Nela, Kristo, Wrotka itd)
134 Views
134
Jest trzeci na Żeraniu, wyszedł z kąta
143 Views
143
Jest trzecia łajza u Neli ufff
131 Views
131
Konstancja zaskoczona, że maluchy się nie mieszczą pod nią. Do tej pory było wszystko ok!
132 Views
132
Konstancja pooglądała z jednej, z drugiej i osłoniła. Moje Ci one 
127 Views
127
karmienie na żeraniu i widze tylko 2 maluchy 🤔
126 Views
126
znalazł się, siedział w kącie pod kamerą i wyszedł na koniec karmienia
Nela karmi i widzę tylko dwa maluszki?
117 Views
117
jest trzeci wacik, siedział pod kamerą 😵‍💫
Kanela
🤔
też się głowię gdzie trzeci 🤔
More