Display: All
Astra wyszła i od razu pojawił się Skierek w budce :)
148 Views
148
Kanela
Cały czas pilnuje z kraty obok budki.
chyba caly dzien go nie bylo, musi nadrobic czas z maluszkami :)
Astra po wyjściu pięknie go przywołała. Odleciała dopiero jak on się pojawił
Jest i Skierek, siedzi na obrzeżu i przygląda się jak Astra karmi
138 Views
138
Kanela
Przeniósł się na swoją miejscówkę na lampie
Astra w budce, w końcu 🥹
140 Views
140
Uff ❤️
tarodo
18:07 Skierek na obrzeżu
Kanela
Wróciła ponownie Astra z czymś większym :)
Kanela
Wzięła jakiegoś suchara z kąta budki i próbuje nim karmić, ale nie ma już tam za bardzo mięsa. Ciekawe kiedy Skierek się pojawi
Oliwia
Musi odpocząć, bardzo długo latał wokół komina i się darł z Astra
Widać było na 3kam przeloty dorosłych, i tak się zastanawiałam czy Skierek jej towarzyszy
Kanela
Słychać było w kamerze te krzyki, właśnie się zastanawiałam czy tylko Astra lata czy Skierek też broni
Skierek w tym roku,  wszystkie egzaminy zdaje z bardzo dobrym wynikiem 😉
Oliwia
Pamiętam jak przy obrączkowaniu Cudnego od razu uciekł na Zawady, stwierdzając że to zdecydowanie nie jego problem
Totalna zmiana , totalna 😘
jur
jur
Samica ze szpakiem, będzie karmienie
133 Views
133
Mamusia przytula jedno a tatuś karmi dwójkę
127 Views
127
muriel
Niezłe tam panuje zamieszanie 😆 Czy to dotychczasowy jedynak tak się izoluje w kącie?
Nie, to ten od Czarnookiej :) Odszedł a Konstancja poszła za nim
Karmienie w Konstancinie. Dwa piszczą, jeden śpi.
122 Views
122
Konstancin jest zdublowany w "gniazda WebCam" i "inne gniazda w Polsce".
117 Views
117
tarodo
więc ktoś z moderatorów powinien to teraz ogarnąć i zamknąć jeden z tematów
Czy ktos widzial Cieploslawaa ,od 16 kwietnia.
113 Views
113
Daszka
Przecież są wpisy na forum. Ostatni z 29 kwietnia.
Oliwia
28 kwietnia ostatnie wspólne zdjęcie
Niestety nie trafiłam na niego na podglądzie
Astra pojawiła się z jedzeniem na kracie, popatrzyła na budkę i odleciała
122 Views
122
Jest może gdzieś dostępne nagranie jak podrzucają małe z Kawęczyna do Konstancji?
112 Views
112
tarodo
wrzuciłam pierwsze minuty tyle udało mi się złapać bo oczywiście ciągle kółko się kreciło
elik
gdyby była wcześniej informacja, zapewne byłby i film, wielka szkoda, że takie wydarzenia odbywają się bez nagłośnienia ☹
KamilJo
Całkowicie się z Tobą zgadzam, również z miłą chęcią wszyscy obejrzelibyśmy jak maluchy reagują na nową mamę😞
Siekierki: 3 chłopy, jedna babeczka, obrączki NZ od 1 do 4 :)
133 Views
133
Jeju, normalnie cieszę się, jakby to były moje własne 😂
Brawo Skierek !!! Chłopców nam potrzeba 😀
W Konstancinie karmienie
135 Views
135
Nakarmiła po korek i otuliła. Mama Konstancja świetnie się spisuje w rodzinie wielodzietnej 😀
Wszystkie jedzą i drą się zdrowo.
Astra lub Skierek na poręczy już ponad 10 minut siedzi
139 Views
139
Nadal tam siedzi 😀
Ktoś nagrywal obrączkowanie? ( na Siekierkach) ?
145 Views
145
Pan zabierał jednego za winkiel i tyle. nie było co nagrywać ;)
Oby tylko Skierek po tej akcji nie powrócił do ''ustawień fabrycznych'' 🤣
😆
172 Views
172
jur
jur
Skierek to właśnie wrócił do ustawień fabrycznych.
Astra da radę bez tego lebiegi, będzie śmiesznie 🤣
IzaEs
dobre 🤣
More