Wczoraj Nadleśnictwo wspomniało na fejsie, że w sobotę będzie obrączkowanie w Dolinie. Niestety nie napisali o której. Jakby ktoś wiedział proszę o info, bo jutro sobota i przydałoby się coś w domu zrobić a nie tylko na kamerkach siedzieć 🙃
Na filmiku Kosa poniżej widać jak jeden śpi i nie garnie się do jedzenia ale pod koniec obudził się i smacznie zajadał więc wydaje mi się, że z nim wszystko ok