Z tych zdjęć wynika, że lewa jest żółta i lewa jest niebieska... chyba, że tańczy i na skos stanął za drugim razem 🤣 A może tylko ja źle patrzę na te zdjęcia. .. hmm. Napisz proszę jak to jest.
Żerań nie wiem czy nie kręci się gdzieś w pobliżu Ciepłosław bo Nela od dłuższego czasu rozgląda się, cioka i co jakiś czas na chwilę odlatuje z barierki po czym zaraz wraca
po prawie 1,5 godziny od tego momentu wróciła Nela a za nią inny sokół nie wiem czy próbował wylądować czy to była próba ataku https://zapodaj.net/plik-hfVUQkWy2s
Skierek teraz jest w trybie szybko przekazać młodym jedzenie i zwiać, więc trudno na niego trafić. Dzisiaj go nie widziałam, ale trafiłam jak jeden młody jadł świeżego jerzyka, więc myślę że to Skierek dostarczył, bo Astra się raczej taką malizną nie zajmuje.
Jeśli chodzi o Żerań i dzisiejsze wpisy na temat obecności drugiego sokoła. Rano trafiłam na odzywającą się Nelę. A że nie był to głos zdenerwowania czy odstraszania, tylko bardziej kontaktowy, to zostałam na tym podglądzie. Na filmiku raz się tylko tak odzywa. No niestety nie miałam czasu żeby wpatrywać się w tel i cały czas odświeżać lub zmieniać kamery. Jest też zmęczenie upałem i zaleganie Neli. No i niby obrączkowanie. A w zasadzie wyjęcie i włożenie młodych. Elik może wstaw ku pamięci do swojego postu https://youtu.be/sOUa_W7AaVk?is=I-CgtPAE8eGIACZH