Dziś OTOP udostępniło 2 artykuły ze swojego kwartalnika z najnowszego numeru, w tym ten mojego autorstwa o Gidze
Mam nadzieję, że się spodoba, korzystałam z archiwów forum i swojej pamięci
Nie ukrywam, że ciężko się pisało jak doszło info o śmierci Prezesa
🥲 Zero czatu gpt ani innego AI :)
Może trochę błędów być, z Czarnooką jeszcze wtedy nie było wyjaśnione czy przegrała walkę, jak to pisałam
https://otop.org.pl/wp-content/uploads/2026/05/Pamieci-Gigi_Ptaki1.2026.pdf
A co do nadajnika, to prawda, Kanela ma rację, ja sprawdzałam na podeście, czy coś się da wyczytać z obrączek (nie da się) i tak zwróciłam uwagę na to, że wygląda, jakby coś było na plecach i stwierdziłam, że może skoro tu też jest, to za pierwszym razem mi się nie wydawało. Wychodzi na to, że wydawało mi się i na Żeraniu i w Kawęczynie 😆 no ale od czego są odpowiedzi w boksiku, żeby rozmawiać i ewentualnie poprawić pomyłkowca 😀
Na tym samym filmiku basik ze środka budki widać wszystkie sokoły, plecy gołe