Display: All
https://zapodaj.net/plik-NQ1jae9lBE
Kawęczyn, znowu mi sie wydaje, że intruz(ka) miała(a) plecaczek (myślę, że jednak intruzka po rozmiarach). Opisywałam w boksiku niedawno moje spostrzeżenia co do obcego sokoła w Żeraniu, wyglądało, jakby miał nadajnik. Może to ten sam sokół? Może na Żeraniu pojawiła się i samica intruzka z nadajnikiem i nowy samiec (czyli dwa różne sokoły)?
Screen z filmiku FF 58basik
99 Views
99
tarodo
Kanela ma racje na tym zdjęciu nie widać nadajnika po drugie jako pierwszy do ataku wystartował Apasz więc to raczej samiec i wielkościowo też jest zbliżony do Apasza
Mi się wydaje, że intruz większy od Apasza, ale może nie umiem w ocenianie "na oko" 😄 
A co do nadajnika, to prawda, Kanela ma rację, ja sprawdzałam na podeście, czy coś się da wyczytać z obrączek (nie da się) i tak zwróciłam uwagę na to, że wygląda, jakby coś było na plecach i stwierdziłam, że może skoro tu też jest, to za pierwszym razem mi się nie wydawało. Wychodzi na to, że wydawało mi się i na Żeraniu i w Kawęczynie 😆 no ale od czego są odpowiedzi w boksiku, żeby rozmawiać i ewentualnie poprawić pomyłkowca 😀
tarodo
masz racje im więcej dyskusji tym więcej się uczymy
Kanela
https://zapodaj.net/plik-kDAbrXzW6R

Na tym samym filmiku basik ze środka budki widać wszystkie sokoły, plecy gołe
monikam54
Po tym zdjęciu to taki trochę wzrostu jak Apasz
Iwona65
A mnie się wydaje, że gdyby stał Apasz i Falka w tej samej konfiguracji co na focie intruz i Apasz to Falka nie wyglądałaby na większą
Faktycznie, czyli po prostu przekłamanie niewyraźnego obrazu, a ja się na tym skupiłam 😀
Efa
Efa
Pałac: jeden wszedł na podest, spojrzał na drabinkę.. zawrócił. Jeszcze nie teraz🤣
😆
90 Views
90
Efa
Efa
Kawęczyn- jajka otulone
101 Views
101
Intruz w Kawęczynie https://youtu.be/JoAEWZ2cbRw
😮
111 Views
111
https://zapodaj.net/plik-NQ1jae9lBE
Znowu mi się wydaje, że z plecaczkiem, tak jak na Żeraniu niedawno (wrzucałam moje spostrzeżenia w boksiku też).
Wygląda na samicę po wielkości, ale widzę, że Apasz też dzielnie skoczył do obrony.
Dan21
No i to by wyjaśniało dlaczego tak dziś jaja zostawały same
😢
Gassek z jedzeniem
104 Views
104
Żar teraz prawie cały czas na progu i ćwiczy, ćwiczy, pewnie poleci jako pierwszy
97 Views
97
dwa młode w budce, dwa na wybiegu
https://zapodaj.net/plik-WyKY7UczMN
98 Views
98
Karmienie na Żeraniu :)
86 Views
86
Astra na dachu, trójka w gnieździe, a czwarte dziecko?
100 Views
100
tarodo
Pewnie za kominem bo rano jeden tam chodził
U Neli znowu gość, kłaniała się ładnie, zapraszała, randkować poszli na miasto, bez dzieci.
https://zapodaj.net/plik-RuGfN6ATGl
92 Views
92
Dzień dobry:) W Konstancinie najedzony pod korek młody siedzi na progu, nawet jedną łapą był już na kracie, a najwspanialszy Gassek odpoczywa na podeście. Można podziwiać najlepszego ojca świata w amerykańskim kadrze;)
99 Views
99
PKiN cudowny widok na malucha stojącego na podeście 😊, niestety wrócił już do budki
102 Views
102
MietekPkin
To dopiero początek biegania.
Na Siekierkach dwa młode ćwiczą intensywnie na kracie, powędrowały gdzieś prawie poza kadr. Dwa pozostałe siedzą w budce, z jedzeniem, które przyniosła Astra.  A sama Astra wszystko nadzoruje na kracie.
105 Views
105
Dziś OTOP udostępniło 2 artykuły ze swojego kwartalnika z najnowszego numeru, w tym ten mojego autorstwa o Gidze
Mam nadzieję, że się spodoba, korzystałam z archiwów forum i swojej pamięci
Nie ukrywam, że ciężko się pisało jak doszło info o śmierci Prezesa 🥲 
Zero czatu gpt ani innego AI :)
Może trochę błędów być, z Czarnooką jeszcze wtedy nie było wyjaśnione czy przegrała walkę, jak to pisałam
https://otop.org.pl/wp-content/uploads/2026/05/Pamieci-Gigi_Ptaki1.2026.pdf
133 Views
133
niza
Ja również przeczytałam, super 😃 Bardzo przyjemnie się czytało.
elik
Netta super, z zainteresowaniem przeczytałam Twój artykuł, który, choć poświęcony pamięci Gigi, jest również historią pałacowego gniazda i jego mieszkańców  👍
nie mogłam pominąć Pałacowego Króla Franka ani reszty, żałuję że nie miałam okazji ich zobaczyć na jakimś zlocie przez lornetkę
Falki jak zwykle nie ma , no dobry jej się ten chłop trafił 😀
103 Views
103
Fryckowa2008
😃
More