Display: All
Można już głosować.
124 Views
124
Efa
Efa
Doszło jedno imię przy okazji 🤣 Same czary
Zgłosiłem do admina te głosowanie.
119 Views
119
Znowu jest jakiś błąd. Na Pałacu nie oddałam głosu a widzę tak jakbym miała głosowanie zaliczone.
119 Views
119
Czy nasi mistrzowie nasłuchiwania jajek słyszą może coś na Kawęczynie? Już powoli byłby czas 🧐
121 Views
121
tarodo
wydaje mi się że rano coś słyszałam ale na 100% nie powiem że tak
mój Kniaź przeszedł zagłosujcie na niego
111 Views
111
Moje imię też przeszło
monikam54
Mój też przeszedł 😀o ile to moje , bo ktoś mógł pierwszy zgłosić więc w sumie nic pewnego . 
Tak czy siak trzymam za nas kciuki😊
Dorcia
a jakie imię?
Siekierki trójka na podeście
116 Views
116
jur
jur
Przed chwilą młodzież nie chciała wpuścić rodzica do gniazda,  ostro dopominajac się jedzenia w progu. Samica z trudem weszła , sprawdziła kąty za czymś do jedzenia, ale nic nie znalazła więc poleciała po aprowizację.
113 Views
113
Dziwne...nie oddawałam jeszcze głosu, a nie mam możliwości, żeby zaznaczyć imienia. Widzę tylko wyniki w PKiN.
105 Views
105
powsinoga
Też nie mam możliwości głosowania, nadal 26 osób oddało głos, więc coś zadziało się na stronie
Też nie mam możliwości 🤷‍♀️
jur
jur
Mam tak samo. Nie mogę zagłosować.
mam tak samo :/
A 26 osób już oddało glos ..
U mnie to samo
Głosowanie pałac
105 Views
105
Super imiona !
Siekierki młode śpią w budce, któryś rodzic pilnuje z kraty przed budką
100 Views
100
PKiN chłopaki śpią w kąciku, chwilami nie do odróżnienia od leżących piór; samica na krawędzi podestu przysypia
92 Views
92
W Konstancinie chłopaki na progu siedzą
108 Views
108
Kam1 iglica
108 Views
108
Skierek z jerzykiem
100 Views
100
Witam Wszystkich 🙂 sokoły w naturze mają się coraz lepiej.https://zapodaj.net/plik-tqOCjKw2au
95 Views
95
More