Display: All
Znów Żar i Leszy na kracie 💪
78 Views
78
Pałac, kam1 - młody przyleciał (trochę schowany)
77 Views
77
Siekierki młody spi na kracie
73 Views
73
Kanela
A teraz jakiś śpi w budce, nie wiem czy to ten sam :)
Konstancin - Gassek z Leszym na kracie
75 Views
75
Efa
Efa
Siekierki. Ktoś na daszku.
70 Views
70
Efa
Efa
Żerań. Ogon na barierce tylko jest widoczny.
63 Views
63
94 Views
94
Efa
Efa
Żerań, mlody na barierce woła
86 Views
86
Efa
Efa
Wskoczył na daszek
Efa
Efa
Szalik
Efa
Efa
Szalikowi blisko do Ciepłosława😁
😆
Efa
Efa
Wielka porcja w Kawęczynie
78 Views
78
Efa
Efa
Ale nie wiem co się z nią stało.. została zabrana, czy nieodebrana, czy jak. Maluchy same, a to był chyba Apasz. Podgląd się zawiesił i krata pusta😆
Efa
Efa
Nie wyglądają by były napchane
Na Siekierkach pojawiły się imiona (nie wiem czy już wcześniej była informacja i ja się dopiero dopatrzyłam, czy dopiero dodane :))
94 Views
94
Efa
Efa
Chyba od niedawna są. Ogólnie standard, jak młode poleciały to imiona są 😄
.. I na Żeraniu też są imiona.
Na Siekierkach  śniadanie na podeście.
120 Views
120
Witajcie, gratuluję wygranej w konkursie.
115 Views
115
jur
jur
Jeden młody na iglicy po lewej
109 Views
109
Żerań, sokół na barierce drzemie, chyba to Nela
112 Views
112
Efa
Efa
Pałac. Byłam dziś pod Pałacem, sprawdzić, czy sokoły daleko nie poleciały i będą na naszym Zlocie 😄. Najpierw jeden siedział na zapałkach. Potem padał deszcz, a jak się rozpogodziło, to wreszcie pokazały piękne loty. Jeden kreślił koła i co jakiś czas inny go doganiał. Nie wiem który był który, bo światło było słabe. Na koniec jeden pilnował całości znowu z zapałki, zerwał się silny wiatr i któryś zmienił stanowisko obserwacyjne na iglicy. No i potem to już wicher i deszcz, więc nie było na co czekać ;). ps. Ekspedientka ze sklepu z bombkami (który jest obok miejsca Zlotu) już nie może się doczekać, kiedy spojrzy przez lusię na sokoły w sobotę...
111 Views
111
Yvone
Już za chwileczkę spełni sie Pani "Bombkowej"  marzenie
😆
More