Display: All
Przyglądam się chłopakom z Konstancina i Leszy ma jakieś dwie łysiny na głowie. Myślałam na początku, że tak mu się pióra układają, ale nie wygląda mi na to. I tak się zastanawiam, bo bardzo zawzięcie poświęca się pielęgnacji piór, czy to jakieś pasożyty?
89 Views
89
Iwona65
Okazuje się,  że mam kilka nagranych plików z nimi. Jutro obejrzymy
Iwona65
A może jakiś zrzut, żeby to obejrzeć? Bo nie zawsze uda się trafić na nie
Daszka
I jeszcze z prawej strony https://zapodaj.net/plik-NdGaESOtAI
Daszka
Mam takie. Na zrzutach wygląda to trochę na takie ułożenie piór, ale przyglądałam się długo temu i moim zdaniem to są braki w upierzeniu. https://zapodaj.net/plik-V8cYUwfus1
Iwona65
Chociaż, w powiększeniu to drugie to takie podejrzane rzeczywiście
Iwona65
A mnie się wydaje, że to rzeczywiście takie ułożenie piór, ale wynikające z tego, że były mokre. Deszcz tam wtedy padał
Daszka
No właśnie nie wyglądało wtedy na deszcz, i chłopaki wyglądali na suchych. Ale może kamerki przekłamały...
Iwona65
Na kamerkach prawie nigdy nie widać drobnego deszczu. Jakiś cud. Ale na tym to co złapałam, bo przecież Kwidzynia i Konstancina prawie nie mogę oglądać, widać mniej niż na Twoich zrzutach
https://youtu.be/1MBBDVhfL-w?is=aAXC3sXD_gCJyD7z
Oliwia
Ale pod skrzydłem coś też ma łysiny dużo
Iwona65
Ale gdzie pod skrzydłami? Wewnętrzna strona czy tylko pod pachami?
Oliwia
Po obu stronach pachy
tarodo
może jak po tych  krzakach się szwendał to sobie gdzieś wyrwał
Oliwia
Albo zakola
😆
Daszka
😅
Znów Żar i Leszy na kracie 💪
78 Views
78
Pałac, kam1 - młody przyleciał (trochę schowany)
77 Views
77
Siekierki młody spi na kracie
73 Views
73
Kanela
A teraz jakiś śpi w budce, nie wiem czy to ten sam :)
Konstancin - Gassek z Leszym na kracie
75 Views
75
Efa
Efa
Siekierki. Ktoś na daszku.
70 Views
70
Efa
Efa
Żerań. Ogon na barierce tylko jest widoczny.
63 Views
63
94 Views
94
Efa
Efa
Żerań, mlody na barierce woła
86 Views
86
Efa
Efa
Wskoczył na daszek
Efa
Efa
Szalik
Efa
Efa
Szalikowi blisko do Ciepłosława😁
😆
Efa
Efa
Wielka porcja w Kawęczynie
78 Views
78
Efa
Efa
Ale nie wiem co się z nią stało.. została zabrana, czy nieodebrana, czy jak. Maluchy same, a to był chyba Apasz. Podgląd się zawiesił i krata pusta😆
Efa
Efa
Nie wyglądają by były napchane
Na Siekierkach pojawiły się imiona (nie wiem czy już wcześniej była informacja i ja się dopiero dopatrzyłam, czy dopiero dodane :))
94 Views
94
Efa
Efa
Chyba od niedawna są. Ogólnie standard, jak młode poleciały to imiona są 😄
.. I na Żeraniu też są imiona.
Na Siekierkach  śniadanie na podeście.
120 Views
120
Witajcie, gratuluję wygranej w konkursie.
115 Views
115
jur
jur
Jeden młody na iglicy po lewej
109 Views
109
Żerań, sokół na barierce drzemie, chyba to Nela
112 Views
112
More