Display: All
I kam 1.
52 Views
52
Kam 2 dwa sokoly.
50 Views
50
Siekierki chyba młody przy budce
71 Views
71
Efa
Efa
Konstancin. Wylegiwanie na kracie i pokrzykiwanie
71 Views
71
jur
jur
Poproszę o mniejszy zoom na Kawęczynie  z kam 2.
79 Views
79
Oliwia
Na pewno? Ładnie widać maluchy, a jeszcze nie zaczęły się rozłazić
jur
jur
Chodzi mi raczej o dorosłego który stał nad nimi "bez głowy".
Oliwia
A tam, kto by chciał Falkę oglądać :-D
Iwona65
Ja
Oliwia
To prośba została zrealizowana ;-)
Iwona65
Łaaa. Koncert życzeń się odpalił 😀
Falka na wybiegu i ten rogal na niebie. Jak z bajki
80 Views
80
Na Żeraniu od rana na daszku był Mario i Fortuna
88 Views
88
tiga8
Teraz Mario odlecial i została Fortuna
Ups, ale się żółto zrobiło na Kawęczynie 😲
😮
83 Views
83
AnaOxy72
sikorka bogatka? trznadel ?....
Efa
Efa
Wilga?
powsinoga
Też myślę, że wilga
Efa
Efa
Uuu ...
Efa
Efa
Żerań. Karmienie dwójki na daszku
66 Views
66
Na żerańskim daszku,  któreś z młodych
97 Views
97
Kawęczyn - pisklęta wtulone śpią , Falka czuwa w przedsionku
84 Views
84
Iglica prawa strona dół
88 Views
88
monikam54
Już pusto 🫣
Efa
Efa
Szalik próbuje wciągnąć makaron
80 Views
80
Efa
Efa
Nie jest sam na daszku. Widać trzymają się jeszcze budki..
jur
jur
Imię HRABINA już oficjalnie na stronie.
93 Views
93
muriel
Bosonoga contessa 😜
AnaOxy72
wygląda to....zacnie 😍
Gawi
Dżizu, wyższe sfery że hej,
Gawi
No proszę i można, prawie od ręki, a Reda, czeka, czeka, czeka........
Na daszku Mario (5NU) i Fortuna (6NU)
88 Views
88
More