Pokaż:Wszystko
Dzisiaj takie spotkanie. Najpierw wystawiła mi język https://zapodaj.net/plik-lhl0X0TmTXale potem pokazała swoje młode https://zapodaj.net/plik-D69FaQQElN
elik
ale super spotkanie 😍
jmg
jmg
Dzień dobry,

Dzięki Wam zebraliśmy wymaganą kwotę i odnowiliśmy na kolejne 12 miesięcy płatną subskrypcję oprogramowania obsługującego funkcje społecznościowe naszego serwisu. 👍
Na naszą prośbę odpowiedziały 43 osoby za co bardzo dziękujemy.

W podziękowaniu za wsparcie, od informatyka/programisty dla Użytkowników, którzy przekazali darowiznę poprzez serwis Przelewy24 specjalne serducho - niespodzianka. 🙂

Razem możemy więcej...
https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna

#pomagam
3 Wyświetlenia
3
Lizka
Witam! Dwie pustułki w budce
jmg
jmg
Dzień dobry,

Jak już wcześniej informowaliśmy w piątek, 7 lipca br. wygasa płatna subskrypcja oprogramowania obsługującego funkcje społecznościowe naszego serwisu.
Dzięki temu oprogramowaniu działa m.in. "boksik", z pomocą którego możemy się na bieżąco wymieniać informacjami.

Poprosiliśmy Was o wsparcie finansowe, które umożliwi nam dalsze korzystanie z wszystkich funkcji naszej strony.
Do tej chwili wsparło naszą akcję 👍 35 osób. Wielkie, wielkie dzięki...

Razem możemy więcej - każda złotówka się liczy...

https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
Z góry dziękujemy wszystkim tym, którzy jeszcze się dołączą...

#pomagam
3 Wyświetlenia
3
anian76
po mojej wpłacie zbiórka zyskała 100% - przypadek :)
grzegorz611
Nie sądze 😜
Bożka
Dołożyłam co nieco 🙂
jmg
jmg
Dzień dobry,

W piątek, 7 lipca br. wygasa płatna subskrypcja oprogramowania obsługującego funkcje społecznościowe naszego serwisu.

Co działa dzięki tej subskrypcji?
Najważniejszy i najbardziej popularny to "boksik", który możemy czytać pod wszystkimi podglądami WebCam.
Pozostałe funkcje to: Wspólne Grupy, powiadomienia, polubienia i wiele, wiele innych.

Koszt pełnej subskrypcji na kolejne 12 miesięcy to równowartość 428 dolarów amerykańskich.
Aby ją przedłużyć musimy prosić Was o wsparcie finansowe w postaci darowizn, które umożliwią nam dalsze korzystanie z wszystkich funkcji naszej strony internetowej.
Bez Waszej aktywnej pomocy nie damy rady.
Razem możemy więcej - każda złotówka się liczy...

https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
Z góry dziękujemy wszystkim Darczyńcom...

#pomagam
2 Wyświetlenia
2
www.peregrinus.pl
U góry strony można zobaczyć przybliżony stan naszej zbiórki. Po zsumowaniu info z księgowości o przelewach zrealizowanych bezpośrednio na konto Stowarzyszenia oraz ilości wpłat przez Przelewy24 do teraz wsparło naszą akcję 27 osób. 👍 Wielkie dzięki...
krzyś
Też się dołożyłem 🙂
www.peregrinus.pl
Do teraz poprzez serwis Przelewy24 na naszą prośbę odpowiedziało 14 osób. Wszystkim bardzo dziękujemy. Wpłaty można dokonać również tradycyjnym przelewem na konto Stowarzyszenia. Numer konta znajdziesz tutaj: https://www.peregrinus.pl/pl/pomoc-sokolom/darowizna
tekla
Sakieweczka grosiwa choć nieduża, ale poszła 😊
elik
spoko Tekla, grosz do grosza i będzie kokosza 💪
jolajola
poszło i ode mnie
grzegorz611
Dam i ja, stówa poszła 👍
elik
wsparłam
Mariolaa
Poszło
Przelew zrobiony :)
Jabo
Poszło
Pokaż więcej komentarzy
Ptasia grypa zagrożeniem dla kotów w "Ptasiej Strefie" https://youtu.be/Ynp37VQDxAw
jur
jur
Dzisiaj kończy się w kalendarzu FF miesiąc z super samcem Frankiem. W lipcu będzie nam towarzyszyło gniazdo w Trzebieży 🙂
Taka ciekawostka, w Będzinie ktoś znalazł pióro sokoła wędrownego. Informacja z grupy Facebookowej "PIÓRA - Identyfikacja i nie tylko" niestety nie potrafię udostępnić posta :P Ci co z okolic, niech się rozglądają, może gdzieś tam się jakieś sokoły kręcą :D
Yvone
jur
jur
To nie jest sokole pióro, znaczy wędrownego, ale znawcą nie jestem.
grzegorz611
To o te pióro chodzi https://zapodaj.net/plik-6Cd4Qn73L9
Kamila
Tak
trafiłam na ciekawostki o (...)ch i takie foty mało znanych gatunków (...), że szok https://www.onet.pl/informacje/wiedza-i-zycie/po-przeczytaniu-tego-tekstu-inaczej-spojrzycie-na-golebie/2ze8139,30bc1058
Iwona65
To mogłyby żreć u mnie te pąki mniszka, bo też go wszędzie pełno. Teraz (...) przegoniły szpaki z czereśni
Iwona65
Całe życie. Znaczy one się tak rodzą i tej świadomości nie mają. A ciekawostka z pierwszej ręki i ostatniego miesiąca. Ze wszystkich kapustnych , kalafiory, kalarepa, brokuły, kapusta nr 1 do oszamania przez (...) to brokuły.. Zanim trochę znowu odrosły, to różowa kalarepa. I z powrotem na brokuły aż zostały same nerwy liściow 😂
grzegorz611
Gołębie te miejskie jak i (...) bardzo lubią nierozwinięte jeszcze pąki mleczy (mniszka lekarskiego). Fajnie wygląda jak (...) "pasą"się na trawniku 😜
Iwona65
Jakoś przemknięto się w artykule szybko na temat tego , że (...) są nazywane latającymi szczurami.. Naukowcy dawno stwierdzili, że roznoszą więcej chorób niż szczury Stąd się je tak nazywa. Eksperymenty z rozpoznawaniem na zasadzie pozytywnej motywacji, nagrody za właściwe zachowanie czy rozpoznanie, dotyczą baaaardzo wielu gatunków ptaków I innych zwierząt i to nic powalającego w tym artykule. Niektóre są rzeczywiście ślicznotkami, ale przykro patrzeć na takiego np. garłacza angielskiego. Nienaturalny stwór stworzony przez człowieka na podobieństwo np. buldożków, które w zasadzie cierpią
Ula
Ula
2 Wyświetlenia
2
Jabo
Nie wiem dlaczego ten młody Cię nie dziabnął?🤣 Drugiej takiej okazji nie będzie mieć. 😃 Piękna robota!!
tekla
Witaj Ula Przeczytałam relację i dałam 👍 oraz 👏 za opis i cudne fotki. Dziękuję fotoreporterko !
elik
Ula, piękne fotki 👍 i super relacja 🤩
Ula
Ula
Elik, dziękuję!
No i kolejny rok za mną ;) No to teraz jeszcze ósma klasa i koniec ;)
powsinoga
OP gratulujemy Tobie razem z moim Misiem zakończenia roku szkolnego i życzymy fantastycznych wakacji 😎🌎
oczami.ptakow
Dzięki ;)
Yvone
No proszę, teraz 2 m-ce mozesz odpoczywać potem ósma klasa egzamin i nowa szkoła. Ciekawe czy juz myślaleś co dalej ...
laurel
Dołączam do życzeń FF , udanych wakacji i podczas też ciekawych obserwacji
Iwona65
Baw się, odpoczywaj i rób co chcesz w wakacje
Jabo
Nawet nie zauważysz jak minie siedemnaście mgnień wiosny:)
jur
jur
OP, poczta
tiga8
OP, życie ci super udanych wakacji.
oczami.ptakow
A dziękuję ;)
elik
no jak koniec ? chyba planujesz naukę w jakimś liceum czy technikum ?
oczami.ptakow
Podstawówki koniec, faktycznie nie doprecyzowałem ;)