Pomysł bardzo dobry, ale z realizacją może być problem. Do tej pory nie uzupełniono imion młodych na tablicy. Pomimo konkursu, wciąż są tu bezimienne. 😑
Około miesiąca temu była mowa o tym, że "Prezes stowarzyszenia mówił w wywiadzie (chyba dla koszalińskiej tv), że podczas obrączkowania od piskląt zostaną pobrane próbki krwi, które potwierdzą lub wykluczą ojcostwo Cieplika". Próbki krwi zostały pobrane, a skorupki zebrane. Czy badania zostały przeprowadzone? Czy są już wyniki?
Do tej pory nie uzupełniono imion młodych na tablicy. Pomimo konkursu, wciąż są tu bezimienne.
😑