Pokaż:Wszystko
Koszalin sokół na daszku 😊
mam taką nieśmiałą propozycję, czy moglibyśmy nadać imię rezydentowi w Koszalinie?
Pomysł bardzo dobry, ale z realizacją może być problem.
Do tej pory nie uzupełniono imion młodych na tablicy. Pomimo konkursu, wciąż są tu bezimienne.
😑
W Koszalinie obiad na daszku
Baszka
Już odleciał
Gawi
Obiad leży, Nila poszła
Około miesiąca temu była mowa o tym, że "Prezes stowarzyszenia mówił w wywiadzie (chyba dla koszalińskiej tv), że podczas obrączkowania od piskląt zostaną pobrane próbki krwi, które potwierdzą lub wykluczą ojcostwo Cieplika". Próbki krwi zostały pobrane, a skorupki zebrane. Czy badania zostały przeprowadzone? Czy są już wyniki?
tiga8
Zawsze są pobierane ,od wszystkich piskląt przy obrączkowaniu.
O tym, że próbki krwi są pobierane przy obrączkowaniu - to wiemy, moje pytanie dotyczyło wyników badań DNA.
OP, nie ma w sokop. 3CN, 4CN i 7CN https://zapodaj.net/plik-BizJnr7qmY
oczami.ptakow
Bo imion nie dostały. Pamiętam, że czekałem aż dostaną te imiona, aż w końcu o nich zapomniałem. Dzięki za przypomnienie.
Nila siedzi na poręczy i czyści pióra 🌞❤️
Gawi
to samiec
Młody drzemie na dachu
jur
jur
Samiec w gnieździe
Gawi
To była Nila
Samczyk 2EM odleciał
Baszka
Samiczka odleciała 0 11:28
W Koszalinie dwójka na wizji (daszek, poręcz)
Baszka
Na daszku samiec 2EM
Baszka
Na poręczy samiczka 1EM
Gawi
daszek Zorro, poręcz Gracja, a w kącie, kam1, niedojedzone resztki przez Grację
Witam! Aż trzy młode na dachu budki w Koszalinie
Lizka
Jak dla mnie, osoby oglądającej sokoły z doskoku (czas nie guma - nie rozciągnie się), zobaczenie obecnie trzech sokołów na raz na żywo to dużo.
Gawi
Aż ? Tylko troje, czwartego brak 😟 Jak zaczęli po 4 rano urzędować tak z przerwani do 21:30
W Koszalinie wydzierający się młody sokoły na balustradzie 😊
W Koszalinie dwa sokoły , jeden na daszku drugi na poręczy 😊, wyglądają na młode
Basiula
Ten z daszku przesiadł się wyżej
W Koszalinie sokół na poręczy 😊
Gawi
samiec/tata
W Koszalinie nadal imion młodych nie ma w metryczce u góry na stronie.
Chyba rzeczywiście nie zobaczymy już Szeryfa ...🙁
Więcej